Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

dunyaninmeyvesi.com

Dünyanın Meyvesi | Yıl Boyunca Mevsiminde, Taptaze

dunyaninmeyvesi.com alışveriş sitesi

Dünyanın Meyvesi, 2002 yılından bu yana dünyanın farklı bölgelerindeki çeşitli lezzetleri Türk ve dünya tüketicisiyle tanıştırmaya, üstün kalite standartlarında hizmet vermek için çalışmaya devam eden İdeal Tarım Ürünleri Ticareti AŞ’nin online alışveriş oluşumudur.

Taze meyve sebze uzmanlık işi

Dünyanın Meyvesi’ni sizin talepleriniz sonucunda oluşturduk. Taze meyve ve sebze, hele bizim ürünlerimiz gibi egzotik olduğunda oldukça nazik, yüksek hassasiyet gerektiren bir konu. Tüm ürünlerimizi Türkiye’nin her yerindeki satış noktalarında her zaman bulundurmak bizim de en büyük isteğimiz. Ancak bu istek, lojistik olarak her zaman mümkün olamayabiliyor. Egzotik meyveler, saklama koşulları açısından büyük dikkat gerektiriyor. Ürünlerimizi ulaştırsak bile satış noktalarının tamamı her zaman en ideal saklama koşullarını sağlayamayabiliyor. Bu durum, tüketici dostlarımıza her zaman en yüksek kalitede ürünü sağlama hedefimizi sekteye uğratabiliyor.

Biz de bütün bu olumsuz durumlara engel olmak, ürünlerimizi size en taze, en hızlı ve en kaliteli yoldan ulaştırmak için dunyaninmeyvesi.com online alışveriş platformunu kurduk. Sitemizde başta İyi tarım Uygulamaları ve Global GAP sertifikasyon kriterlerine uygun olmak üzere, Verita standartlarında, ilaç kalıntısından ari, sertifikalı, hijyenik, özenle seçilmiş ve paketlenmiş ürünlerimizi bulabilirsiniz.

Aracısız, doğrudan, taptaze ürünler

Dünyanın Meyvesi’nde Verita dışında İdeal Tarım’ın diğer markaları olan Pepita ve Ekopita ürün gamından meyve ve sebzeler de bulabilirsiniz. Hijyenik, özenle seçilmiş, kalite-fiyat dengesi gözetilmiş ve paketlenmiş ürünlerimizi doğrudan depomuzdan size ulaştırıyoruz. Aramızda herhangi bir aracının bulunmaması, ürünlerimizin hasadı ile size ulaşması arasındaki süreyi kısaltıyor. Bu da daha taze, daha lezzetli meyveler anlamına geliyor.

Bozulmaya karşı dayanıklı özel ambalaj sistemlerimiz sayesinde aldığınız ürünler, depomuzdan çıktığı tazelikte size ulaşıyor. Aradığınız ürünü bulamayıp satış noktasından hayal kırıklığı ile ayrılmak da tarihe karışıyor.

Güçlü tedarik ağımız sayesinde 6 kıtada 44 ülkeden, global kalite standartlarına uygun, mevsiminde yetiştirilip hasat edilmiş en taze, en lezzetli meyve ve sebzeleri yılın 365 günü tüketicilerimizle buluşturacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Size kalan ise bu tazecik, leziz meyve ve sebzelerin tadını çıkarmak. Afiyet, şifa olsun!

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • dunyaninmeyvesi.com güvenilirmi ?

  • dunyaninmeyvesi.com iletişim

  • dunyaninmeyvesi.com yorumlar

  • dunyaninmeyvesi.com anlaşmalı kargo

  • dunyaninmeyvesi.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?