Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

entazem.com

Entazem | Organik sebze meyve | Glutensiz, Vegan, Organik Ürünler

entazem alışveriş sitesi

Kaliteli hizmet ve dürüstlük prensiplerini kendisine vazgeçilmez olarak seçen firmamız, kurulduğu günden itibaren kısa sürede sektörde ön sıralarda yer almayı başarmıştır.

21 yıllık bilgi ve tecrübesiyle Aslan Doğan tarafından 2012 yılında İstanbul’da kurulan şirketimiz, 2018 yılı itibariyle 9 şubesi ile kararlılıkla büyümeye devam etmektedir.

Taze sebze ve meyveleri Türkiye’nin her yerinden tedarik eden firmamız, tarladan başlayarak nihai tüketiciye ulaşıncaya kadar geçen sürede insan sağlığını her şeyin üzerinde tuttuğundan Gıda Güvenliği Tescil sertifikalarının (ISO 22000) tümüne ve İyi Tarım Uygulaması sertifikasına sahiptir.

Kaliteli hizmet ve dürüstlük prensiplerini kendisine vazgeçilmez olarak seçen firmamız, kurulduğu günden itibaren kısa sürede sektörde ön sıralarda yer almayı başarmıştır. 21 yıllık bilgi ve tecrübesiyle Aslan Doğan tarafından 2012 yılında İstanbul’da kurulan şirketimiz, 2018 yılı itibariyle 9 şubesi ile kararlılıkla büyümeye devam etmektedir. Taze sebze ve meyveleri Türkiye’nin her yerinden tedarik eden firmamız, tarladan başlayarak nihai tüketiciye ulaşıncaya kadar geçen sürede insan sağlığını her şeyin üzerinde tuttuğundan Gıda Güvenliği Tescil sertifikalarının (ISO 22000) tümüne ve İyi Tarım Uygulaması sertifikasına sahiptir.

Genel Merkez
Adresi : Gülsuyu Mah. Kelebek Sk. No:15/A Maltepe/ İstanbul

TEL : 0850 305 95 13

TEL: 0(216) 416 13 95
Meyve Sebze Hali
Güryıldız Belediyesi Toptancı Hali No:8
Güryıldız Tokat

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • entazem.com güvenilirmi ?

  • entazem.com iletişim

  • entazem.com yorumlar

  • entazem.com anlaşmalı kargo

  • entazem.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?