Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

egelimarket.com

Egelimarket.com | Egenin Doğasından Sofranıza

egelimarket.com alışveriş sitesi

Bereketli Ege toprakları… Türkiye’nin en hoşgörülü ve en yaşanılası şehri İzmir. Her köşesi ayrı bir cennet sanki. İzmir içinde Türkiye’nin ilk sakin şehir ünvanını almış ilçesi olan Seferihisar’ın şirin, balıkçı kasabası Sığacık. Burası onlarca yıldır şehirleşmeye ve modernleşmeye karşı mimarisini, evlerini, kültürünü, yemeklerini, atalık tohumlarını, bitkilerini, sebzelerini, meyvelerini, aslında ruhunu korumayı başarabilmiş huzurlu bir kasaba.
Çocukluğumuzdan beri her fırsatta tatil amacıyla tercih ettiğimiz Sığacık yıllar sonra bizi bambaşka bir nedenle kendine çekti. Kalabalık aile sofralarımızda hep hayalini kurduğumuz restoran işletme fikri Sığacık’ın büyülü sokaklarında gezerken birden gerçeğe dönüştü. Bu fikir, tüm aileyi arkamıza alarak büyük bir destekle gelin, görümce, kayınvalide, damat, dünürler, büyükanne, büyükbaba kısacası her zaman imrenilerek bakılan ve özellikle son yıllarda özlemi çekilen dört nesli bir araya getirdi.
La’dude… Anlamı ne? Bize en çok sorulan soru. Lara, Duru, Deniz. Çocuklarımızın isimleri. Onların isimlerinin ilk hecelerini bir araya getirerek restoranımızın adını koyduk.
Yola çıkarken birbirimize söz verdik. Bugün ve gelecekte çocuklarımıza yedirmeyeceğimiz hiçbir ürünü üretmeyeceğiz ve misafirlerimize sunmayacağız. Aile büyüklerimize söz verdik. Bu toprakların bize sunduğu nimetleri sonuna kadar kullanıp, aynı onlar gibi geleneksel yöntemlerle yiyeceklerimizi hazırlayacağız. En tazesini, en lezzetlisini sunmaya çalışacağız. Çünkü el emeği bizim için hala en yüce değer.
Yedi yılı aşkın bir süredir aynı titizlikle, sevgiyle, aşkla, artan bir sorumluluk duygusuyla ve büyüyen ailemizle yolumuzda ilerliyoruz. İsmimiz İzmir sınırlarını aştı. La’dude’yi ziyaret eden, beğenilerini dile getiren misafirlerimiz sayesinde 4. kez üst üste ‘‘Tripadvisor Mükemmellik Sertfikası’’ nı kazandık. ‘‘Tekrar Sığacık’a gelme sebebimizsiniz.’’ Cümlesinin bizlere yaşattığı mutluluğu sizlere tarif edemeyiz. Bu süreçte ağırladığımız misafirlerimizin ‘‘Zeytinyağınız muhteşem!’’, ‘‘İncir reçelinizi nasıl yapıyorsunuz?’’, ‘‘Enginarlarınız ne kadar taze, biz böylelerini bulamıyoruz.’’, ‘‘Nar ekşisinden alma ihtimalimiz var mı?’’, ‘‘Eriştenizi satın alma imkânımız var mı?’’ şeklinde devam eden sorularıyla çok sık karşılaşır olduk. Aynı zamanda bizlerin kolaylıkla elde ettiği, erişebildiği doğal ürünlere onların ulaşmakta sıkıntı yaşadıklarına şahit olduk. Misafirlerimizin talepleri doğrultusunda onların da bu taze, lezzetli, doğal, katkısız ürünlere kavuşmaları çocuklarıyla güvenle tüketmelerinin en doğal hakları olduğunu düşündük.
Bu zamana kadarki işletme tecrübelerimizle yöre halkının tarımsal uygulamalarını çok iyi takip ederek direk üreticiden elde ettiğimiz ve kendi yaptığımız ev yapımı ürünler, aile büyüklerimiz sayesinde nesilden nesile aktarmaya çalıştığımız tarif, bilgi ve birikimimizle daha çok kişiye ulaşmak amacıyla ‘‘EGELİ MARKET’’ i hayata geçirdik.
La’dude’de yola çıkarken oluşturduğumuz çalışma ilkemiz Egeli Market için de aynen devam etmekte. Güveninizi boşa çıkarmayacağımıza söz veriyoruz. Sizin ve çocuklarınızın daha sağlıklı, lezzetli ve yöresel tatlarla tanışması için var gücümüzle çalışacağız.
Yolunuz Sığacık’a düşerse her zaman bekleriz. Biz sizler için ‘‘AİLECEK MUTFAKTAYIZ’’.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • egelimarket.com güvenilirmi ?

  • egelimarket.com iletişim

  • egelimarket.com yorumlar

  • egelimarket.com anlaşmalı kargo

  • egelimarket.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?