Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

e-santiye.com

E-Şantiye.com: Yapı Market ve İzolasyon Ürünleri

e-santiye.com alışveriş sitesi

Firmamız, 1985 yılından bu yana yapı kimyasalları, yalıtım endüstrisi, endüstriyel zemin kaplamaları, onarım güçlendirme alanlarında güçlü ve vizyoner çalışmalar yürüten en gözde projelere teknik destek, uygulama ve malzeme tedariki sağlayan sektörün öncü kuruluşlarındandır. Kurulduğu yıllardan itibaren yerli ve yabancı iş ortaklarıyla başarılı çalışmalar yapmaktadır. Aynı zamanda Marmara bölgesinde yapı kimyasalları alanında güçlü bir dağıtım ve işine önem veren başarılı bayi yapılanmasıyla hizmet etmektedir. Bunun yanında, taahhüt, ticaret, ithalat, ihracat alanlarında faaliyet gösteren şirketimiz eğitimli işini seven başarılı kadrolarıyla istikrarlı bir biçimde büyümektedir.

Şirketimiz her zaman yenilikçi ve araştırmacı iş anlayışı felsefesi ile müşterilerine uzun süreli ve kalıcı hizmet etmeyi başarmış, bugüne kadar ulaştığı başarılarını artarak ve geliştirerek devam ettirecektir. Kararlılıkla ülke ekonomisi ve paydaşlarına fayda sağlayacak, ana amacına ulaşacak şekilde organizasyonunu sürekli yenilemektedir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • e-santiye.com güvenilirmi ?

  • e-santiye.com iletişim

  • e-santiye.com yorumlar

  • e-santiye.com anlaşmalı kargo

  • e-santiye.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?