Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

elektrikciden.com

Elektrik malzemeleri ile aydınlatma ürünleri toptan ve perakende fiyatla

elektrikciden.com alışveriş sitesi

Elektrikciden.com,Kuşakkaya Elektrik Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti.’nin tescilli markasıdır.Tekirdağ’da 2004 yılında bir “mühendislik firması” olarak ticari serüvenine başlayan şirketimiz 2009 yılından itibaren elektrik malzemeleri toptan satışı’na yönelmiştir.

2013’den beri E-ticaret faaliyetlerine devam eden firmamız,elektrik-elektronik sektöründe faaliyet gösteren imalatçılardan ve ithalatçılardan malzeme tedarik etmesi yönüyle en avantajlı fiyatları,geniş ürün yelpazesi ile sizlere sunmayı hedeflemektedir.Bizim en temel misyonumuz;müşterilerimizin elektrik ve aydınlatma malzemesi ihtiyacının tek bir noktadan “çok iyi fiyat garantisi” ile karşılamak ve dünyaca tanınmış markaların ürünlerini hızla ve güvenle sizlere ulaştırmaktır.

Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamını yine aynı şartlarda;yerinde görerek test edip inceleyerek Çorlu’da bulunan mağazamızdan da temin edebilirsiniz.

“Çok al,Az öde!” uygulaması ile üyelerimizin toptan ve perakende alışverişi birarada yapmaları sağlanmıştır. Alınan ürünün sayısına göre ürün fiyatı tanımlayan bu benzersiz alışveriş platformunun şirketimize,tedarikçilerimize ve tüm müşterilerimize hayırlı olmasını temenni eder,bereketli alışverişler dileriz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • elektrikciden.com güvenilirmi ?

  • elektrikciden.com iletişim

  • elektrikciden.com yorumlar

  • elektrikciden.com anlaşmalı kargo

  • elektrikciden.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?