Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

bultarim.com

BulTarim - BulTarım Tarım ve Bahçe Aletleri

bultarim.com alışveriş sitesi

Sektördeki 40 yıllık tecrübemizle ve gelişen teknoloji desteğiyle e-ticarete yeni bir soluk getiriyor ve Bultarım markamızla ürünlerimizi online olarak hizmetinize sunuyoruz.

Bahçe ve tarım makineleri alanında yerli markalarımızı ve yurt dışından ithal ettiğimiz ürünlerimizi son kullanıcıya direk ulaştırıyor, ulusal ve uluslararası yeni ürün araştırmalarımız ile ürün çeşitliliğimizi daha da zenginleştirmek için çalışıyoruz.

Sitemizde 100’den fazla ürün çeşidi arasından seçiminizi yapabilir, rekabetçi fiyatlarımız ile bütçenize uygun ürünü zamandan tasarruf ederek, keyifli, konforlu ve güvenli alışveriş imkânı ile satın alabilir ve teslimat kolaylığı ile ürünün istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca her türlü sorunuz ve talebiniz için müşteri destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bultarım olarak tarım ve bahçe makinelerinde en uygun fiyat, hızlı gönderi ve güvenilir markaların adresi olma amacıyla yola çıktık. Bu yolda tarıma ve bahçeye gönül vermiş herkesin beklentilerini, günümüz teknolojisini kullanarak en verimli şekilde karşılamak için çalışmaktayız.

Var olan geniş ürün portföyümüz ile talepleri karşılarken, bahçe ve tarım makinelerinin alanında, ürün çeşitlerimizi arttırarak kalitemizden taviz vermeden, en iyi fiyatlar ile tüketicilere sunmayı hedeflemekteyiz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • bultarim.com güvenilirmi ?

  • bultarim.com iletişim

  • bultarim.com yorumlar

  • bultarim.com anlaşmalı kargo

  • bultarim.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?