Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

elisbebe.com

Elis Bebe: İsme Özel Tasarım Ürünler

elisbebe alışveriş sitesi

Yıllardır hazır bebek giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız isme özel baskılı ürünlerle hizmet vermeye devam etmektedir.

Bebek sektöründe edindiğimiz bilgi ve birikimle isme özel ürünlerle de siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Ürünlerimizin hepsi özel olarak üretilmektedir. %100 pamuk ve anti-alerjik kumaşlarımıza yine OEKO-TEX® sertifikalı organik su bazlı boyalarla baskı yapılmaktadır. Boyalar bebek sağlığına zarar verecek maddeler içermez. Yapıştırma baskı olmadığı için nefes alabilen baskı sistemi ile bebeğinize gönül rahatlığıyla giydirebileceğiniz ürünleri size özel tasarımlarla hazırlayarak sizlere sunuyoruz.

Kapıda Ödeme Sözleşmesi

Sitemizde, mobil satışta ve mağazamızda 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri uygulanmaktadır. www.elisbebe.com sitesinde yer alan ön bilgilendirme ve alıcı tarafından verilen sipariş üzerine düzenlenen fatura is bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır. Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği adres, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatabilir. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini www.elisbebe.com sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • elisbebe.com güvenilirmi ?

  • elisbebe.com iletişim

  • elisbebe.com yorumlar

  • elisbebe.com anlaşmalı kargo

  • elisbebe.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?