Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

evmoda.com.tr

Mobilya Modelleri ve Fiyatları - Evmoda Mobilya Mağazası

evmoda.com.tr alışveriş sitesi

Bir evi, yuva yapan nedir?

Sevgi, güven, huzur…

Bir sofra etrafında bir araya gelmiş akrabalar, televizyon karşısında bir filmin ya da maçın heyecanını yaşayan arkadaşlar ya da sabahın erken saatlerinde kimi okula kimi işe yetişmek için koşturan aile bireyleri…

Evmoda olarak, 20 yılı aşkın süredir, bu insanların evleri için ihtiyaçları olan her ürünü ulaşılabilir kılma gayesiyle çalışıyoruz. Bu çatı altında, Evmoda ve Evmoda Home mağazalarımızın yanı sıra Karaca bayiliklerimizle bir evin ihtiyacı olan her türlü ürünü en ekonomik fiyatlar ve en kolay ödeme seçenekleriyle sunuyoruz.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışıyor, müşteri ilişkilerimizde temel ilke olarak doğru, dürüst ve eksiksiz bilgi vermeyi her şeyin üstünde tutuyoruz. Mutlak müşteri ve çalışan memnuniyeti prensibiyle çıktığımız bu yolda, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayan, en yeni mobilya trendlerini, son teknoloji mutfak gereçlerini, en şık ev tekstil ürünlerini onlara sunarken insana duyarlılığı benimsiyor, küresel etkileşimleri yakından takip ederek sürekli kendimizi yeniliyor ve çağdaş bir vizyonla gelişiyoruz. Mağazacılığın kalite çıtasının sürekli yükselmesi, ürün yelpazesinin gelişmesi, yeni ürünlerin tasarımı, kullanım alanlarının arttırılması, Evmoda olarak kendimize biçtiğimiz en önemli görevlerden biri. Bu sebeple bugün yüzlerce çalışanımız ve binlerce müşterimizle sürdürülebilir başarılara imza atmaya devam ediyoruz.

Yapılanmamızı, teknik bilgi ve organizasyonel kabiliyetlerimizi, büyümeye ve gelişmeye açık bir şekilde sürdürüyoruz. Böylece tüm müşterilerimize ekonomi ve ihtiyaçlar anlamında en optimum çözümleri sunuyoruz.

Yenilikçi, vizyoner ve cesaret dolu bu yaklaşımımız, Evmoda’yı 20 yılda Türkiye’nin öncü markalarından biri haline getirdi. Sağlam sermaye altyapımız, güncel teknoloji ile bir araya geldi ve işlev, tasarım ve estetik odaklı mobilyalar ve ev ürünleri, Evmoda sayesinde herkes için ulaşılabilir oldu. Özenle seçtiğimiz ürünlerimizle hayatın tüm renklerini evlerinize konuk edebilirsiniz.

Biz sizlerin en iyi mobilyaya, en ekonomik fiyatlarla ulaşmanız için enerjik ekibimiz ve ilham veren fikirlerimizle çalışmaya devam ediyoruz.

İşte bu yüzden,

Aklında ne varsa

Hepsi için Evmoda!

EVMODA DAY.TÜK.MAL.TEKS.VE MOB.TİC.LTD.ŞTİ.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • evmoda.com.tr güvenilirmi ?

  • evmoda.com.tr iletişim

  • evmoda.com.tr yorumlar

  • evmoda.com.tr anlaşmalı kargo

  • evmoda.com.tr garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?