Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

tolinstore.com

Tolin Underwear: Erkek, Kadın ve Çocuk İç Çamaşırı Modelleri

tolinstore.com alışveriş sitesi

Tolin Underwear 1987 yılından bugüne dek sektörde KADIN- ERKEK- ÇOCUK iç giyimi üzerine faaliyet göstermektedir. Ürünlerimizin yüksek çoğunluğu %100 pamuk ürünlerden oluşmaktadır. Bunun haricinde modal, pima cotton, organic cotton gibi nitelikli kumaşlarla üretilmiş olunan ürünlerimizle sizlere daha da rahat ve konforlu bir iç giyim deneyimi sunmak en büyük arzumuzdur. Ürünlerimiz Oeko-Tex, ISO 9001, ISO 14001 standartlarında Türkiye İkitelli’de bulunan fabrikamızda doğa ve insan sağlığına dost üretim teknolojisi ile üretilmekte olup dolayısıyla bütün iç giyim ürünlerimiz yerli üretimdir. Toptan satışlarımız için İstanbul Yeşildirek’te bulunan iç gyim toptan satış mağazamız hizmet vermektedir. Perakende satışlarımızı ise www.tolinstore.com üzerinden gerçekleştirmekteyiz.

Hikâyemiz 1987 yılında başladı. TOLIN Şirketi, Yusuf Kadah’ın kurduğu bir aile şirketidir. Başlangıç faaliyeti, kumaş dokumacılığından ibaretti. Bilahare Şirket pamuklu iç çamaşır giyim üretim ve ticareti alanında faaliyetlerini yoğunlaştırmıştır. Uzun yıllar boyunca iç çamaşır üretimi alanında öncülük yapan sayılı şirketlerden biri olmuştur. Ve halen dokuma alanında en teknolojik makineleri kullanan öncü bir şirkettir.

Uzun yıllar boyunca Ortadoğu, Türkiye, Arap Körfezi ve kimi Avrupa ülkelerine dağıtım yapan iyi bir pazar payı kazanmış böylece deneyim ve çalışmalarını insanların hizmetine sunmuştur. Başlangıçtan beri müşterileriimizin rahatlık ve mutluluğunu önceliklerimiz arasına koyduk. Zira bizler müşterilerimizi birinci ortağımız olarak görüyor, gelişme ve ilerleme ilhamını onlardan alıyoruz. Şirketimiz müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulunduran birikimli ve uzman kişiler tarafından iç çamaşır giysilerini tüm aile fertlerine (kadın, erkek, çocuk) yönelik olarak üretmektedir.

Ürünlerimizi en iyi kalitede sunabilmek için uzmanlarımız kumaş üretim aşamasını düzenli olarak takip etmektedir. Kumaşlarımız, insan sağlığına zarar vermeyen Oeko-Tex şirketi garantisiyle uluslararası kalite ve standartlara göre üretilmektedir. Çalışma ekibimiz her türlü dikiş kalitesine sahiptir. Firmamız insan sağlığına ve çevreye olan duyarlı üretim yaklaşımından ötürü ISO9001 ve ISO14001 kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır.

Şirketimizin merkezi Türkiye’nin İstanbul ilinde bulunmaktadır. Bizler şirketimizin geçirmiş olduğu tüm koşullara rağmen başlangıçta sahip olduğumuz temel prensipler üzerine faaliyetlerini sürdürmesinden ötürü kıvanç duyuyoruz. Tüm ürünlerimiz şahsi kontrolümüz altında üretilmektedir. Zira biz bir aile şirketi olup 1987 yılından bu yana ailelerinize hizmet sunmaktayız.

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • tolinstore.com güvenilirmi ?

  • tolinstore.com iletişim

  • tolinstore.com yorumlar

  • tolinstore.com anlaşmalı kargo

  • tolinstore.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?