Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

5saat.com

5saat.com birçok başarılı projede yer alan Samko Ticaret'in markasıdır.

5saat.com alışveriş sitesi

1999 yılından bugüne dijital sektörün içinde olan Samko Ticaret Danışmanlık Organizasyon birçok başarılı projede yer almıştır. E-ticaret sektöründe deneyimli, uzman ekibi ile pazarın nabzını tutarken, üretici ile tüketicilerin en güvenli, en rahat, en hızlı yol ile buluşmasını sağlar. Küçük işletme sahiplerinin de büyük markaların arasında yer almasına imkân sunan e-ticaret yöntemi, ülkede ekonomik piyasanın daha hızlı işlemesine imkân sağlıyor. Teknolojik dünyada üreticilerin birçok projesinde yer alan Samko Ticaret Danışmanlık Organizasyon üreticiler ile tüketicilerin isteklerini iyi bilir ve en kârlı alışveriş imkânını sunar.
Tecrübeli kadromuz ve istikrarlı bir şekilde ilerlediğimiz vizyon ve misyonlarımız doğrultusunda sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi planlıyoruz. Sadece e-ticaret konusunda değil, web tasarım, web site analizi, kurumsal yazılım hizmetleri, SEO, sosyal medya yönetimi ve birçok konuda deneyimli ekibimiz ile sizin tüm eksikleriniz için yanınızdayız.
Ürettiğiniz ürünün pazardaki konumunu araştırarak, piyasadaki diğer ürünler ile kıyaslayan 5saat.com ekibi, oluşturduğu istatistikler üzerinden ürününüzün hangi tüketici kesimine hitap ettiğini tespit edip, alıcılar ile sağlıklı bir rota üzerinden ulaşmasını sağlıyor.
Ticaret yöntemlerinin son zamanlarda en popüler yolu olan e-ticaret yöntemi, size; ürününüzü satabilmek için sadece bölgesel değil, küresel imkânlar da sağlar ve toptan bir şekilde satış fırsatı sunar.
Hem üreticinin hem de tüketicinin işini kolaylaştıran bu sistemi kullanırken, 7/24 danışmanlarımız tarafından destek alabilirsiniz.
Teknoloji platformunda birinciliği hedefleyen 5saat.com markası ve logosu, Samko Ticaret Danışmanlık Organizasyon’un markasıdır. kurucusu olduğu alışverişin en keyifli hali ile karşınızda. Binlerce markanın saatlerini bulabileceğiniz 5saat.com da ve takı aksesuarlarından, parfüme; sizin, evinizin ve sevdiklerinizin tüm kişisel ihtiyacı için yanınızda.

5saat.com birçok başarılı projede yer alan Samko Ticaret’in markasıdır. E-ticaret sektöründe deneyimli, uzman ekibi ile pazarın nabzını tutar ve üretici ile tüketicilerin en güvenli, en rahat, en hızlı yol ile buluşmasını sağlar.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • 5saat.com güvenilirmi ?

  • 5saat.com iletişim

  • 5saat.com yorumlar

  • 5saat.com anlaşmalı kargo

  • 5saat.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?