Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

fibersepet.com

Binlerce çeşit ürün uygun fiyat ve hızlı teslimat ile kapınıza gelsin.

fibersepet.com alışveriş sitesi

2005 yılında genç ve dinamik bir kadro ile kurulan firmamız, öncelikle Kocaeli’nde faaliyet göstermeye başlamış, ardından kurumsal altyapılarını tamamlayarak ve müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla Fiberçözüm adıyla şirketleşerek İstanbul, Kocaeli ve Yalova’dan yoluna devam etmiştir.

Bilgi birikim ve tecrübemizle yolumuz devam etmekteyiz. İlk kurulduğumuzdan bugüne bizlerle çalışmakta olan müşterilerimizin oranının %40 seviyesinde olması, bizlere müşteri memnuniyeti konusunda doğru adımlar attığımızı göstermektedir. Sürekliliğimizi müşteri memnuniyetine dönük çalışmalarla sağlayabileceğimizi düşündük ve bu yolda ilerledik.

Bugün binlerce firma, yüzlerce sektör ile çalışmış olmanın gücü ve tecrübesini hissediyoruz. Türkiye’de 2005 yılında bir ilki başararak, tüm KOBİlerin erişebileceği ve kullanabileceği hazır web yazılımları ürettik. Ardından 2008 yılından günümüze 14.600 okulun web ihtiyaçlarını karşılayarak yine Türkiye’de bir ilke imza attık. 10 yılı aşkın bir süredir, okulların bursluluk sınav başvurularını online olarak yapabildikleri Burs Yazılım sistemimiz ile de yine bir ilki gerçekleştirmiş olduk.

Web Tasarımı, Web Tabanlı yazılımlar ile başladığımız yazılım hayatımıza, projelerimizi sürekli geliştirme hedefimizle, CRM, Muhasebe, E-ticaret gibi çok önemli ürünleri ekledik. E-ticaret alanında oluşturduğumuz Fiberticaret markamız gün geçtikçe büyümektedir. Aynı şekilde CRM alanında bir ilki başarıp, hem web sitesi, hem de e- ticaret sistemleri ile entegre özellikli bir CRM sunmanın da gururunu yaşamaktayız.

Sosyal Sorumluluk çalışmalarımız kapsamında bugüne kadar birçok derneğe altyapı desteği ve yazılım desteği sunduk. Halen Türkiye Körler Federasyonu, Altınokta Körler Derneği ve Türkiye Görme Engelliler Derneklerine yazılımsal desteklerimiz devam etmektedir. Türkiye Olimpiyat Komitesi tarafından Fair Play Davranış Ödülü ile ödüllendirildik. Şirketimiz İstanbul, Kocaeli ve Yalova ofislerinin dışında Türkiye geneli yüzlerce bayisi ile ülkemizin tamamına yazılım hizmeti vermektedir.

Çok değerli iş ortaklarımızın desteği ile yurtiçinde bilinir bir marka konumuna gelmenin gururunu yaşamaktayız. Ülkemizi yazılım anlamında yurtdışında da temsil edebilmek adına hazırladığımız projelerimize 2020 ikinci çeyreği itibariyle hız vermiş bulunmaktayız. Avrupa ve Ortadoğu ülkeleriyle temas ve görüşmelerimiz devam etmektedir. Bizlere desteklerini esirgemeyen ve bugünlere getiren çok değerli müşterilerimize ve gece gündüz çalıştığımız değerli ekibimize ve ailelerine buradan teşekkür etmek isteriz.

Sizler için çalışıyoruz, hepimiz için üretiyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • fibersepet.com güvenilirmi ?

  • fibersepet.com iletişim

  • fibersepet.com yorumlar

  • fibersepet.com anlaşmalı kargo

  • fibersepet.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?