Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

firsatlarderyasi.com

Uygun Fiyatlı Teknoloji ve Ev Yaşam Ürünleri

firsatlarderyasi.com alışveriş sitesi

Fırsatlar Deryası olarak, Derya Grup’tan aldığımız maddi manevi güç ve deneyimle sektörün ihtiyacı olan bütün gereklilikleri hızlı çözümlerle yerine getirebilmekte, müşterilerimize sağladığımız güvenilir satış politikalarıyla büyümeye devam etmekteyiz.Sürekli kalite hedefimiz, müşteri geleceğimizdir.Tüm hakları Derya Klima Merkezi Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taahhüt Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine aittir. Soru görüş ve önerilerini için müşteri hizmetler ve çağrı merkezimize hemen ulaşın. 08503074092 çağrı merkezimizden dilediğiniz yardımı almak çok kolay.Her alışveriş yepyeni bir fırsat!

Derya Grup 1979 yılından beri kesintisiz hizmetiyle başta otomotiv, inşaat ve elektronik olmak üzere dokuz farklı sektörde faaliyet gösteren yaklaşık 400 çalışana sahip büyük bir aile şirketidir.

Mersin’de faaliyetlerine başlayan ve ülkemizin çeşitli şehirlerinde işletme ve çalışma alanlarına sahip şirketimiz, sektörün öncü firmaları, Hyundai, Volvo, Mazda, Mitsubishi, MG, Suzuki, Samsung, Siemens, Karaca gibi 44’den fazla markanın temsilcisi olarak hizmet vermektedir.

Şirketler grubumuzun elektronik perakende ürünler satışı yapan uzantısı Derya Klima Ltd. Şti. Merkezinde, klima satışı ile başladığımız bu yolda merkezi Mersin Yenişehir Göçmen bölgesi olmak üzere, Forum Avm, Sayapark, Palm City, Erdemli, Pozcu, Tarsus ve Anamur’da açtığımız şubelerimizle evlerinize ve hayatlarınıza kaliteyi taşıyoruz.

Şirketimizin online satış kanalı firsatlarderyasi.com’da ihtiyaç duyduğunuz tüm elektronik aletleri tüm mağazalarımızı tek bir çatı altında bir araya getirerek sizlere avantajlı ve güvenli alışveriş deneyimini sunuyoruz.

Fırsatlar Deryası olarak, Derya Grup’tan aldığımız maddi manevi güç ve deneyimle sektörün ihtiyacı olan bütün gereklilikleri hızlı çözümlerle yerine getirebilmekte, müşterilerimize sağladığımız güvenilir satış politikalarıyla büyümeye devam etmekteyiz.

Sürekli kalite hedefimiz, müşteri geleceğimizdir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • firsatlarderyasi.com güvenilirmi ?

  • firsatlarderyasi.com iletişim

  • firsatlarderyasi.com yorumlar

  • firsatlarderyasi.com anlaşmalı kargo

  • firsatlarderyasi.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?