Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

funkidkostum.com

FUNKID | Türkiye nin en kaliteli çocuk kostüm markası

funkidkostum alışveriş sitesi

Hepimizin çocukluğunda, gençliğinde hayranı olduğu kahraman hatta kahramanlar olmuştur. Onlar gibi giyinmek için sırtımıza pelerin geçirmişliğimiz, başımıza taç takmışlığımız vardır. Tıpkı çocuklarımızın olduğu gibi. FUNKID, çocukların hayallerindeki kahraman olabilmeleri için, büyük bir özenle kostümler tasarlar, üretir.

FUNKID’i oğlum 4 yaşında iken istediği kahramanın kostümünü bulamayınca, kurmaya karar verdim… Hayat koşturmacası içinde ancak oğlum büyüdükten sonra bu hayalimi gerçekleştirebildim. Kuzenlerimin çocuklarına diktiğim kostümlerin çok beğenilmesi ve bize de diker misiniz istekleri gelince FUNKID’in temellerini attım… Kısmet, ilk kostümlerimiz yurt dışına çıktı. Bugün binlerce kostüm ile tüm çocukların hayallerini gerçekleştirebilen bir firma olduk.

FUNKID ticari hayatına bir aile şirketi olarak başladı ve bugün büyük kurumsal firmalarla çalışan, ülkemiz kostüm sektöründe söz sahibi olan, İngiltere-Almanya-Fransa gibi ülkelere ihracat gerçekleştiren, bir kostüm yaratıcısı ve uygulayıcısı.

Tasarımcıları, terzileri ve tedarikçileri ile hala bir aileyiz, üstelik kahramanlarımızla, çocuklarımızla çok daha büyük bir aileyiz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • funkidkostum.com güvenilirmi ?

  • funkidkostum.com iletişim

  • funkidkostum.com yorumlar

  • funkidkostum.com anlaşmalı kargo

  • funkidkostum.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?