Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

Guard leather

Yurt içinde İstanbul başta olmak üzere 7000 üzerinde satış noktası

Guardleather Alışveriş Sitesi

Alanında ilk kez ISO 9001:2008 ve TSE Kalite belgelerine sahip olma özelliğiyle Öz Özler; 1982’den bu yana sektörün önde gelen deri Saraciye üreticileri arasında yer almaktadır.

Müşteri isteklerine Uygun tasarımları ve pazarın talebine hızla cevap verebilmesiyle her geçen gün adını siz değerli dostlarımıza biraz daha duyurmuştur.

Öz Özler Deri’nin Ürünportveyinde ; bay – bayan cüzdanları , bayan çantaları , evrak çantaları, seyahat çantaları, anahtarlıklar, Portföy, Kemerler, Spor Çantalar, Bond – pilot çantaları, telefon aksesuarları, valizler kişisel ve ofis kullanımı için çeşitli deri aksesuarları yer almaktadır.

Öz Özler deri kullanmanın ayrıcalığını ve avantajını ürünlerinde sonuna kadar yaşatıyor. Ürünlerin tasarımı Öz Özlerin kendi bünyesinde yetenekli tasarımcılar tarafın dan yapılmakta ve sürekli yeni tasarımlar ortaya çıkarılmaktadır.

Firmamız çalışmış olduğu markalar ile yaz ve kış olmak üzere her sezon yeni koleksiyonlar ile hizmet vermektedir. Çanta, Cüzdan, Kemer ve deri aksesuarların tamamını kendi bünyemizde üretmesi nedeniyle koleksiyon bütünlüğünü tamamlamaktadır.

Çalışmış olduğumuz markaların kimliğine uygun ürün modelleri geliştirilip koleksiyonları hazırlamaktadır.

97 Ulusal ve Uluslararası markanın üretimi, moda algısı ile hem üretim dinamikleri hem de perakende tecrübesiyle siz değerli iş ortaklarımızın hizmetindeyiz.

Öz Özler Deri’nin İstanbul’da 10 mağazası bulunmaktadır. Türkiye Genelinde toplamda 5702 Satış noktasın da Yurt Dışın da 1411 satış noktasında ürünlerimiz siz dostlarımızın beğenisine sunulmaktadır.

İç ve dış piyasalarda tercih edilen markalarımız, Guard , Diga , Özder , Paratik isimleriyle tüketici ile buluşmaktadır. Perakende mağazalarımızda sadece GUARD markasıyla hizmet verilmektedir.

Avrupa, Orta Doğu ve Rusya, Türki Cumhuriyetler, Amerika gibi birçok ülkeye ihracat yapılmaktadır.

Öz Özler, sürekli olarak Türkiye, Almanya, Rusya ve İtalya’da yapılmakta olan uluslararası deri Saraciye, Ayakkabı fuarlarına katılmakta ve Seçkin koleksiyonlarını dünya ve Türkiye pazarına sunmaktadır. Öz Özler Deri Ürünleri, Türkiye ve Dünya pazarındaki hak edilmiş saygın yerini almak, kalitenin sembolü haline gelmek ve saygın bir marka olarak anılmak için, kendini sürekli yenileyerek geliştirmektedir.

Biz size nasıl avantaj sağlarız?

– Rakiplerinize ciddi fiyat ve kalite avantajı sağlamanıza yardımcı olacak ürünler üretiyoruz.

– İnovatif çözümler üreterek hızlı hareket edebilme kabiliyetine sahibiz.

– Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biriyiz alım ve üretim kapasitemizle ürünleri tedarik ederken markanızı avantajlı hale getirmekteyiz.

– İşimize özen gösteriyoruz. Yaptığımız işi en iyi şekilde yapmamız gerektiğinin bilincindeyiz ve 40 yıldır bunu yapıyoruz. Amacımız iyi, kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyatlara müşterilerimize sunmak.

– Üretim, perakende, toptan tecrübemiz olması nedeniyle beklentilerinizi karşılayacak ürünlerle hızlı satışa dönecek ürünleri üreterek müşterilerinizin beklentilerine uygun ürünler üretiyoruz.

– 7000 üzerinde satış noktası perakende tecrübemiz, ulusal ve uluslararası 97 marka için yapmış olduğumuz üretim elimizde ciddi bir ürün performans datasını barındırmakta, hangi ürünün hangi modelin, hangi rengin, hangi pazarda nasıl satacağını çok iyi bilmekteyiz.

– Ulusal ve uluslararası markalarla çalışmamız global ve lokal trendleri hızlı takip edip bu trendleri iş ortaklarımızla paylaşarak, katma değerli uzun vadeli iş ortaklıkları kuruyoruz.

– Ulusal ve uluslararası markalarla çalışmamız üretim süreçlerimizi uluslararası standart denetimlere uygun üretim süreçlerini, hammadde alımlarımızı şekillendirmemizi sağlamaktadır.

– Kullanmış olduğumuz hammaddelerin tamamı insan sağlığına aykırı kimyasal içerik barındırmamaktadır. Kullanılan hammadde ve yardımcı malzemeler, Uluslararası standartlara uygun gerekli test raporları yapılmadan üretim hattına alınmamaktadır.

– Mevcut ürün koleksiyonumuz dışında sizin satacağına inandığınız ürünleri koleksiyonunuz için üretebilme kapasitesine, tasarım ve üretim ekibine sahibiz.

– Ortalama 20.000 adet modeli bünyesinde barındıran firmamız, her hafta ortalama 3 modeli bünyesine dahil ederek ürün performanslarını üç ay & altı ay takip etmekte başarılı olan modelleri iş ortaklarımızla paylaşarak bu ürünleri iş ortaklarımızın karlılığını yükseltmek için koleksiyonlarına dahil etmekteyiz.

– Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Çanta ve Kemer gurubunda suni deri ürün koleksiyonları da yapmaktayız.

– Çalışmış olduğumuz markaların terminleri doğrultusunda sevkiyatlarını tam zamanlı olarak operasyonlarına uygun olarak sevkiyatlarını gerçekleştirmekteyiz.

– Çalışmış olduğumuz markaların talepleri doğrultusunda müşteri yapılarına uygun vermiş oldukları hedef fiyatlara göre ürünler geliştirme tasarlama ve üretme kabiliyetine sahibiz.

– E- Ticarette aktif olarak 200 üzerinde firma ile çalışmaktayız. E-ticaret sitelerinde en iyi talep gören ürünleri iş ortaklarımızın ürün guruplarına eklemekteyiz.

– E- Ticaret sitelerine XML altyapısı ile stoksuz Drop shipping (fabrikadan direk gönderim) yaparak iş ortaklarımız bütün stoklarımızı sıfır stok riskiyle desteklemekteyiz.

Guardleather Alışveriş Sitesi

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Guardleather.com Güvenilir mi?

  • Guardleather.com İletişim

  • Guardleather.com Yorum

  • Guardleather.com Anlaşmalı Kargo

  • Guardleather.com Garanti Ve İade Şartları

Biz Neredeyiz ?