Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

havuzcenter.com

Havuz Center: Yüzme Havuzu Kimyasalları ve Malzemeleri

havuzcenter.com alışveriş sitesi

Havuz Kimyasalları, havuz ekipmanları ve bir çok havuz malzemeleri alışverişi yapabileceğiniz havuz center artık sizlerle!
Havuz kimyasallarında aradığınız bir çok malzemeyi bulabileceğiniz Havuz Center Tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Yüzme Havuzlarında, Süs Havuzlarında, Sitelerde, Otellerde, Spor Salonlarında, Tatil Beldelerinde ve bir çok alanda dezenfekte edilmesi gereken yani temizliğine dikkat edilmesi gerekli alanlarda Havuz Kimyasalları kullanılmaktadırlar. Toz Klor(Granül Klor), Tablet Klor, Sıvı Klor, Toz Ph Düşürücü, Sıvı Ph Düşürücü, Sıvı Ph Yükseltici, Yosun Önleyici, Çöktürücü ve Yükseltici, Parlatıcı ve Sürekli Temizleyici, Kış Bakım Ürünleri, Ayak Mantar Önleyici, İyon Tutucu ve bir çok havuz kimyasallarını sizlere kredi kartı ve havale ödeme seçenekleriyle istanbul içi araç sevkiyatımız istanbul dışı ambar taşımacılığı ve kargo ile ayağınıza kadar gönderiyoruz.

Havuz Robotları havuz içi temizliğinde önemli rol oynarlar. Havuz robotu depolama haznesi ve güçlü motorları ile oldukça etkilidir. Zodiac ve Dolphin markalı havuz robotları kaliteli ürünlerdir. Zodiac ve Dolphin havuz robotları için sitemizden ürünleri inceleyebilir. Dilediğiniz havuz robotunu sipariş verebilirsiniz. En uygun Havuz robotları avantajları fiyatlarla sizlerle.

Havuz Aydınlatma Sistemleri hem şık hemde görsel olarak göze hoş görüntü sergileyen havuz içi ve dışında kullanılan armatürler ve bu armatürlerin işleme alınmasını sağlayan

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • havuzcenter.com güvenilirmi ?

  • havuzcenter.com iletişim

  • havuzcenter.com yorumlar

  • havuzcenter.com anlaşmalı kargo

  • havuzcenter.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?