Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

hmdedektor.com

HM Dedektör: Her Marka Dedektör

hmdedektor alışveriş sitesi

Hizmet verdiği sektör içerisinde yenilikçi bir anlayış ile çalışmalar yürüten HM Dedektör, ürün portföyünde bulunan metal dedektörler ile piyasa içerisindeki kaliteli ürün ihtiyacını karşılayan çok önemli bir isim olmuştur. Kuruluş merkezi olarak İstanbul’da faaliyetler yürüten firma, müşteri odaklı alışveriş faaliyetleri ile bu alanda ürün talebinde bulunan müşterilerinin çözüm ortağı olarak piyasada kendine çok önemli bir yer edinmiştir. Satış aşamasında yılların tecrübesi ile sorunsuz hizmetler vermenin yanında başarılı ekibi ile de kısa zamanda sektörünün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Hem satış öncesinde hem de satış sonrasında sağladığı kaliteli ve çözüm odaklı hizmetleri ile her an müşterilerinin iş ortağı olarak yanında olmakta ve tüm hizmetlerinde memnuniyet elde etmektedir.

Metal dedektörler teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün yenilenmekte ve daha ileri teknoloji özellikleri eklenerek kullanıcıların istifadesine sunulmakta, HM dedektör de tüm ürün başlıkları içerisinde en son teknoloji ve en yüksek performanslı ürünleri sunarak kullanıcıların işini maksimum derecede kolaylaştırmaktadır. Bu gelişmeleri yakından takip edebilmekte büyük bir profesyonellik ve geniş bir ufuk gerektirmektedir. Firma bu bilinç ile oluşturduğu geniş küresel ağı ile bu alandaki yenilikleri an be an takip etmekte ve oluşan ihtiyaçlara en doğru ve profesyonel şekilde çözümler sunmaktadır.

İster yurt içinde ister yurt dışında bu kaliteli hizmet anlayışı ile satış yapan firma, dünyanın neresinde olursanız olun bu yenilikleri ayağınıza getirme misyonu ile çalışmalarını sürekli güncel tutmaktadır. Arazi çalışmaları yapan arkeoloji, inşaat, yer atlında gömü, su kaynağı ya da değerli metal arayan bireyler için de çok yüksek performanslar sunan ürünleri ile HM dedektör, bu alanda çalışmalar yapan tüm müşterilerinin işlerini çok pratik hale getirmektedir. Bu cihazların en önemli özelliği ise sinyal işleme metotlarını kullanmaları olmakta ve bu sayede altın, bakır ve gümüş gibi hatta yer altı su kaynaklarının bile ayrıştırılmasını sağlamaktadır. Bu alanda zemin etüdü yapan her kullanıcı için çok büyük kolaylıklar sunan bu cihazlar, performansları ile pek çok alanda çok önemli bir iş gücünü hafifletmektedir.

Dedektör, alan tarama, yer altı görüntüleme ve radar ürün kategorileri başlıkları altında piyasanın en yüksek teknolojilerini kullanan cihazlara yer verilmekte ve kullanıcıların ihtiyaç duydukları tüm özellikleri içermeli itibari ile de her alışverişte yüzde yüz memnuniyet elde edilmektedir. Bu nedenle müşterileri ile iş ortaklığı kuran HM Dedektör, sektörünün öncü firmalarından biri olarak ta başarılı hizmetler sürdürmektedir. Hedef olarak; yeniliklere açık, teknolojiyi sürekli takip eden ve kendini sürekli güncel tutarak her satışından daima en iyisini sunmaya çalışan firma, çalışma sistemi içerisinde daima etik değerlerini ön planda tutmaktadır. Kalıcı çözümleri, son teknoloji ürünleri, satış öncesi ve sonrası mükemmel destekleri ile HM Dedektör, tüm hizmetlerinde memnuniyet alan bir firma olma ideali ile çalışmalar yürütmektedir.

VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

MİSYONUMUZ
13 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • hmdedektor.com güvenilirmi ?

  • hmdedektor.com iletişim

  • hmdedektor.com yorumlar

  • hmdedektor.com anlaşmalı kargo

  • hmdedektor.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?