Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

hypojen.com

Sizi Ve Sevdiklerinizi Virüs Ve Bakterilerden korur.

hypojen alışveriş sitesi

HYPOJEN dezenfektan cihazı ile evinizde, işyerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda sadece su ve tuz ile hiçbir kimyasal katkı maddesi kullanmadan, tamamen güvenli, virüs ve bakterileri %99,9 oranında etkisiz hale getiren dezenfektanınızı yapabilir ve güvenle her yerde kullanabilirsiniz.

HYPOJEN dezenfektan cihazı su ve tuzu birkaç dakikada özel titanyum elektrotları ile elektrolize ederek güvenli, hızlı ve etkili bir şekilde dezenfektanınızı sağlayan Hipokloröz Asit-HOCI diğer adıyla Aktif Klor üretir. İnsan vücudu tarafından da üretilen Hipokloröz Asit doğada bilinen en güçlü doğal dezenfektandır.

Zayıf asidik özelliği sayesinde cilt ve göz üzerinde hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bilimsel raporlara göre cilt temizliğinin yanı sıra cildi yenileme özelliği de vardır. Yiyecekler ile kullanımı da güvenlidir.

HYPOJEN Dezenfektan Cihazı su ve tuzu birkaç dakikada Elektroliz teknolojisini kullanarak elektrolize ederek güvenli, hızlı ve etkili bir şekilde dezenfektanınızı sağlayan Hipokloröz Asit-HOCI diğer adıyla Aktif Klor üretir.

Sterilize edilmiş su, elektroliz işlemi esnasında ortaya çıkan hidrojen, oksijen, Hidroksil Radikali (OH), Peroksit (H2O2) ve Hipokloröz Asit (HOCl) sayesinde başka hiçbir temizlik ürününe ihtiyaç duymadan koku, virüs, bakteri, mikrop ve mantar formlarını yok eder ve gelişimini ortadan kaldırır.
Vücudumuzda Nötrofil adı verilen hücreler mikroorganizmalara karşı mücadele ederken , son derece etkin bir Antimikrobiyal madde olan Hipokloröz Asit üretmektedir. Bu madde savunma mekanizmasının yaklaşık %80 ‘ ini oluşturur. Vücut , herhangi bir mikrobiyal saldırı hissettiğinde 1 nötrofilin 0.1 Um Hipokloröz Asit üretebildiği ve bu miktarın da 15 milyon kolibasilini 1 dakika içinde öldürdüğü tespit edilmiştir.
Bu madde doğada bilinen en geniş ve etkili spektrumu olan biosittir. Zayıf asidik özelliği sayesinde tahriş edici özelliği ve insan sağlığına zararı yoktur. Dolayısıyla Hipokloröz Asit doğada bilinen en iyi antiviral ve antibakteriyel dezenfektandır.
HYPOJEN mutfağınızda, banyonuzda, kişisel bakımınızda, bebeğinizin eşyalarında, evcil hayvanlarınızda, süs bitkilerinizde ve daha birçok alanda güvenle kullanılabilir ve yapılan laboratuvar sonuçlarına göre %99.9 oranında hijyen sağlar.

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • hypojen.com güvenilirmi ?

  • hypojen.com iletişim

  • hypojen.com yorumlar

  • hypojen.com anlaşmalı kargo

  • hypojen.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?