Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

incirya.com

incirya.com - Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zeytinyağı!

incirya alışveriş sitesi

Ben Dilara Elmas,yıllarca özel bir bankada satış temsilcisi olarak görev yaptım. Ta ki, anne olana kadar… Bulut um dünyaya geldikten sonra ona kendim bakmak istedim ve görevimden istifa ettim. Ancak, zaman ilerleyip bebeğim büyümeye başlayınca, yeniden, “Ne iş yapabilirim?” sorusunun arayışına girdim…

HEP KENDİ İŞİM OLSUN İSTEDİM

Aslında aklımda hep, “Kendi işim olsun, en iyi performansı kendi işim için göstereyim, kendim için çalışıp para kazanayım” vardı. Özel bir bankada KOBİ yöneticisi olan eşimin sayesinde Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) adlı bir kurum olduğunu ve kendi işini kurmak isteyenlere destek verdiğini öğrendim. Ve kendi işimin patronu genç bir kadın girişimci adayı olarak hemen başvurumu yaptım. Ama ne iş yapacağımı o ana kadar hiç düşünmemiştim. Sonra, sürekli internetten alışveriş yaptığım için e-ticaret fikri çok mantıklı gelmişti.

ÜTOPİK BİR DÜNYA HAYAL ETTİM

O dönem İzmir Tire’de yaşadığımız için yakın çevreme sürekli zeytinyağı, incir, ceviz gönderiyorduk. Eşimin önerisiyle bu ürünleri pazarlamaya karar vermiştim. Ardından da isim arayışına çıktım. Aslında ben en başında bir incir markası yaratmak istemiştim. Bunun için de aklımda ütopik bir incir ülkesi vardı. Burası da ‘İNCİRYA’ olacaktı. Ama sonrasında ürün gamımıza zeytinyağı, ceviz, reçel ve gurme ürünler de eklendi. Dolayısıyla, sanılanın aksine ‘İncirya’ incir ve yağdan gelmiyor. Ve ismimize karar verdik sonra bütün prosedürleri tamamlayıp açılışımızı yaptık.

Hedeflerim arasında ihracat, ulusal-uluslararası yarışmalarda ödül alıp Türk zeytinyağının lezzet ve kalitesini tüm dünyaya duyurmak var..

2018 yılında çıktığımız bu yolda bize destek olan, güvenen, tüm müşterilerimize teşekkür ederiz

Dilara ELMAS

İNCİRYA

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • incirya.com güvenilirmi ?

  • incirya.com iletişim

  • incirya.com yorumlar

  • incirya.com anlaşmalı kargo

  • incirya.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?