Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

jademaster.net

Jade Master Masaj Aletleri ve Sağlık Ürünleri

jademaster alışveriş sitesi

2002 Yılından beri sektörde hizmet veren firmamız, 2008 Yılında JADE MASTER’ın Türkiye Distrübütörlügünü alarak, Jade Master Türkiye olarak, 10 şube ile sektördeki yerini almıştır.

2009 yılında, “daha uygun fiyat, daha kaliteli üretim” hedefi ile, Kore Merkez ile görüşmeler başlamış ve Jade master’ın tüm patent hakları alınarak Türkiye’de, yerli üretim için düğmeye basılmıştır. 2 yılı aşkın süren AR-GE çalışmaları ve misafirlerimiz ile yaptığımız yüz yüze görüşmelerin sonucunda, Türk insanının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda yeni yatağımız üretime hazır hale gelmiştir. 6 aylık test süresi esnasında gerekli olan bütün kalite ve onay belgeleri alınarak, 2011 yılı ortasından itibaren seri üretime geçilmiştir. Bugün, çeşitli üretim birimlerimizde üretilen yatağımızın parçaları, Yenibosna / İSTANBUL da bulunan üretim tesislerimizde son kontrolleri yapılarak, ambalajlanır ve sizlerin hizmetine hazır hale gelir. .

Türkiye genelinde 30 şube ile hizmet veren firmamız, 2014 yılında ilk ihracatınıda gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Beyninden, kablolarına, derisinden tüm metal ve plastik aksamlarına kadar tamamen ülkemizde üretilen yataklarımız, Türk insanına en iyiyi vermeyi hedeflemiş ve tamamen yerli mühendislerce yazılan programları sayesinde dünyada ilk kez “12 farklı programlı masaj yatağını” üretmiştir.

Türkiye’de üretim yapmanın en büyük artılarından biride, sınırsız ve kolay yedek parça teminidir. “Müşteri Memnuniyeti” için ilk şartlardan biri olan yedek parça temini ve hızlı teknik servis sayesinde sizlerin ürünümüzden uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde yararlanmanızı sağlamak, Jade Master olarak gurur duyduğumuz bir diğer özelliğimiz. Bu yüzden gönül rahatlığı ile “Satana kadar değil, Sonuna kadar…” diyoruz.

Firmamız, gelişen Teknolojiyi takip ederek insanlarımızın hizmetine sunmak adına, AR-GE çalışmalarına yatırım yapmakta ve en gelişmiş teknolojiyi sizlerin hizmetine sunmak için çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir.
Ülkemizin kaynaklarını yurt dışına göndermek yerine, yerli üretim yaparak, bir çok insanımıza iş olanağı sağlayan, Bu topraklardan aldığını yine bu topraklara vermenin mutluluğunu yaşayan firmamız, sizden aldığı destekle bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • jademaster.net güvenilirmi ?

  • jademaster.net iletişim

  • jademaster.net yorumlar

  • jademaster.net anlaşmalı kargo

  • jademaster.net garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?