Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

kozmoroza.com

Kozmoroza | Kişisel Bakım ve Daha Fazlası

kozmoroza alışveriş sitesi

Durel Farma İlaç Kozmetik ve Medikal A.Ş., 2016 yılında İstanbul’da kurulan ve kozmetik alanında faaliyet gösteren “Pazara kaliteli ürünler sunmak ve müşterilerine kaliteli hizmet vermek” misyonuyla, “Kozmetik Sanattır” sloganıyla ve güçlü paydaşlarıyla, kozmetik pazarında söz sahibi olmayı hedefleyen, usul, esaslar ile, yasa ve yönetmeliklerle ilgili etik değerlere tam bir bağlılık içinde kalite yönetimini esas almaktadır.

Firmamızın halen kozmetik pazarına sunduğu ürünler “QUALYNS” markası adı altında ve 40 farklı ürün gamında toplanmıştır. Bu ürünler güneş koruyucu ürünlerinden İntim’e, lazer epilasyon sonrası bakım ürünlerinden, maske çeşitlerine cilt bakımı ve beyazlatıcı kremlere kadar çeşitlik arz etmektedir.

Kendi ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra Kanada, Güney Kore, İspanya, Danimarka ve Almanya’dan tek yetkili distribütörlüklerimiz mevcuttur. Bu ürünlerimizle; Tıbbi estetik uygulama yapılan klinikler ile güzellik merkezlerine hizmet vermekteyiz.

Tıbbi Medikal alanda Nörolog ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı doktorların kullandığı Myoguide EMG Stimulatör cihazının Türkiye ve Ortadoğu distribütörüdür.

Firmamız İstanbul Sahray-ı Cedid’de faaliyet göstermektedir. İstanbul’da kendi personeli ile hizmet vermekte olup aynı zamanda yetkili bayileri aracılığı ile Türkiye’nin her tarafına hizmet vermektedir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • kozmoroza.com güvenilirmi ?

  • kozmoroza.com iletişim

  • kozmoroza.com yorumlar

  • kozmoroza.com anlaşmalı kargo

  • kozmoroza.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?