Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

kucukizler.com

Türkiye'de ilk 3 boyutlu el-ayak heykeli kalıpları satis sitesi

kucukizler.com alışveriş sitesi

Sevdiklerinizin en değerli anlarını Küçük İzler ile bir sanat eserine dönüştürün ve yıllarca hatıra olarak saklayın…

Küçük İzler mutlu anlar mutlu anılara dönüşsün diye daima sizlerle birlikte…

Bebeğiniz hızla büyüyor ve siz de onun bu en narin dönemiyle ilgili en güzel anılarını kalbinizde tutmaya çalışıyorsunuz. İlk gülüşü, elinizi ilk tutuşu, günden güne değişen, defalarca öptüğünüz bu minik pembe elleri, küçücük tombul ayakları, kim unutmak ister ki? Çocuklarımız hiç büyümesin, o minicik elleri hep aynı kalsın isteriz. Küçük İzler, hiçbir zaman gerçek olmayacak bu mucizeyi yaratmasa da onlarla ilgili güzel anıları hafızalarda mümkün olduğunca uzun süre canlı tutmayı başarıyor. Çocuklarınızın o minik ellerini, ayaklarını sanki canlıymışcasına hep gözünüzün önünde yaşatabilmenize yardımcı oluyor. Küçük İzler, son derece kolay ve çabuk birkaç işlemle çocuğunuzun el ve ayaklarının heykelini çıkarmak için kullanacağınız bir kalıp seti. Bu set ile ortaya çıkaracaklarınız ise sadece sizin hayal gücünüz ile sınırlı. Hayattaki en değerli anlara renk katıp onları şık, farklı ve özgün bir şekilde tasarlayıp sunabilirsiniz. Benzersiz bir yöntem kullanarak çocuğunuzun 3 boyutlu el ve ayak kopya modelini, bütün hatlarını, kıvrımlarını ve çizgilerini koruyarak eşsiz bir şekilde sizlere hazırlama imkânı veriyoruz. Bu küçücük izler çocuğunuzun en narin dönemini kalbinizde ömür boyu taşımanıza yardımcı olacak.

Sadece çocukların değil, ailenizin tüm üyelerinin ve sevdiklerinizin ellerini kullanarak eşsiz hatıralar, objeler ve hediyelikler yaratabilirsiniz. Tüm bu güzelliği size sunulan çerçeve, paspartu ve renk seçeneklerimiz arasından seçeceğiniz bir tanesi ile gönderiyoruz. Türkiye’de ilk defa bizim bu amaç için uyguladığımız bu teknoloji çerçevesindeki kalıp alma materyalleri çevre ve insan sağlığına tamamen zararsız olup yeni doğan dahil her yaş için kullanılabilir.Kalıp malzemesi yüz için kullanılan FDA onaylı toksik olmayan bir malzemedir ve sağlığınız açısından hiçbir zararlı madde içermez. Hiçbir ürün pişirme gerektirmez. Unutmayın çocuğunuz hızla büyüyor! Bize gelmek için geç kalmayın.

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • kucukizler.com güvenilirmi ?

  • kucukizler.com iletişim

  • kucukizler.com yorumlar

  • kucukizler.com anlaşmalı kargo

  • kucukizler.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?