Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

sanatkardan.com

Emeğinize Deger Katan Platform

Sanatkardan Alışveriş Sitesi

Sanatkardan Ailesi olarak 2016 yılı ilk çeyreğinde ‘Yeni Bir Üretim, Yeni Bir Paylaşım Kültürü’ oluşturmak gayesi ile Sanatkardan.com Alan adı üzerinde projemiz yayına başlamıştır. Faaliyete başladığımız günden bugüne, Ülkemize ve Milletimize elimizden geldiğince ek fayda sağlamak, üretici ve tacirlerimizi e-ticaret pazarına güvenle kazandırmak adına ekipçe sürekli bir gayret içerisinde olmuş, Eşsiz fikirlerimizin ürünü olarak hayata geçirdiğimiz özgün içerik ve hizmetlerimiz ile kullanıcılarımızın gerek emek gerek finansal maliyetlerini düşürürken, tüketicinin alım gücünü artırarak daha az maliyetle daha kaliteli ürün ve hizmete erişimi Sanatkardan güvencesiyle sağlamıştır.
E-Ticaret sektöründe hizmet sunduğumuz yaklaşık 5 yıllık süre boyunca, hizmet kalitemizden asla ödün vermeden, hizmete başladığımız ilk günkü inanç ve enerji ile yenilikçi bir yaklaşımla hizmetlerimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Vizyonumuz
Kuruluş olarak öncelikli amacımız her geçen gün artan bir hızla büyüyen e-ticaret sektörüne ne yazık ki aynı hızla yok olmaya yüz tutmuş gerek geleneksel gerekse günümüz sanatlarını ve sanatkârlarını kazandırmak. Fabrikasyon, seri üretim doğaya zararlı ürünler yerine daha nadide, sanatsal doğal ürünleri e-ticaret pazarına kazandırarak ihtiyaç fazlası tüketimi düşürürken üretim ve tüketim kalitesini bir nebzede olsa artırabilmek. Böylelikle israfın ve doğaya verdiğimiz zararın elimizden geldiğince azaltılmasına fayda sağlamak. Her ne işle uğraşırsa uğraşsın el emeği ile üretim yapan sanatçı ve sanatkarlarımızın ürünlerine olan talebi arttırarak düzenli ve yüksek gelirler elde etmelerini sağlamak. Bu ürünlerin sürümünü arttırarak maliyetlerini en aza indirgemek suretiyle tüketicinin daha kaliteli ürünlere daha ucuza ulaşabilmesini sağlamak.

Misyonumuz
Şirket olarak önceliğimiz üretici ve tüketicinin buluşacağı sanatsal, el yapımı, geleneksel ve organik içerikli ürünlerin satıldığı çevrim içi bir pazar kurmak. Üreten, üretmek isteyen kadınlar ve kadın kuruluşlarına, geleneksel ve günümüz el sanatlarını icra eden sanatkarlar ve sanat topluluklarına, çiftçilerimize, amatör mucitlere ve amatörce edebiyatı uğraş edinmiş kişilere ücretsiz e-ticaret mağazası ve danışmanlık hizmeti sağlayarak, çevrim içi bir Pazar yeri oluşturmak. Tüketicilerin talep ettikleri; organik, el işi, sanatsal ve diğer çevrim içi satış sitelerinde temin edemeyecekleri nadir bulunan ürünlerin hemen hemen tamamına ulaşmalarını ve güvenli bir şekilde satın almalarını sağlamak. ‘Tam Güvenli Alışveriş Sistemi’ ile üretici ve tüketici arasındaki alışveriş esnasında oluşabilecek sorunları tamamen ortadan kaldırmak. Lojistik destek firmaları ile anlaşmalar yaparak tedarikçilerin ürün gönderilerini ekonomik, güvenilir ve hızlı şekilde gerçekleştirmelerini sağlamak. Tüketicilerin de satın aldıkları ürünlerin tedarik aşamalarını çevrim içi olarak takip edebilecekleri bir sistem oluşturmak.

Sanatkardan Alışveriş Sitesi

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Sanatkardan.com Güvenilir mi?

  • Sanatkardan.com İletişim

  • Sanatkardan.com Yorum

  • Sanatkardan.com Anlaşmalı Kargo

  • Sanatkardan.com Garanti Ve İade Şartları

Biz Neredeyiz ?