Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

kuzeysaat.com

Türkiye'nin En Büyük Online Saat Mağazası..

Kuzeysaat.com alışveriş sitesi

Kuzey Saat , 2013’den bu yana saat sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu süre zarfında ceşitli saat markalarının pazarlaması ile ilgilenilmiştir. 2013 yılından itibaren dünyaca ünlü markaların saatlerinin Türkiye’deki Satış Temsilciliğinin alınmasıyla şirketimiz, saat sektöründe alışıla gelmişten farklı olarak kendi satış organizasyonunu kurmuş ve geliştirmiş olduğu dağıtım ağı ile müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla onlinepazar sistemini oluşturmuştur.

Günümüzde Kuzey Saat Online Satışını yaptığı uluslararası markalar ile sektörde öncü kuruluş haline gelmiştir. Kuzey Saat’in  lideri olduğu şirketler grubu bünyesinde turizm, tekstil, elektronik, vb. farklı alanlarda yatırımları bulundurmaktadır. Bu yatırımlara 2015 yılından beri online saat satış mağazacılığını da eklemiştir.

Kuruluşundan günümüze Kuzey Saat , şirket yapısını kurumsallaşmaya yönlendirmiş ve müşteri odaklı bir felsefe benimsemiştir. Temsilciliğini yaptığı markalar ile ilgili kararlarında seçkinliği hedef alan şirketimiz, müşteri memnuniyetini esas alan, çağın dinamiklerine paralel ürün ve pazarlama konsepti oluşturan dünyaca tanınmış markaların Türk tüketicisine sunumunu ilke edinmiştir.

Kuzey Saat  model, estetik, kalite, fonksiyon, saygınlık taşıyan markaların tek yetkili temsilciliğini, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyebilmesi, kalitesinden taviz vermeyen hizmet anlayışı çağdaş ve profesyonel yönetimi ile Türkiye pazarında lider konumunda aranan isim olmuştur. Kuzey SAAT, saat sektöründe kalite ve güvenirlilik açısından kendine düşen payı gerçekleştirmekte ve sektörün sağlıklı gelişimi için yaptığı çalışmalarla öncülüğünü her zaman ispatlamaktadır.

Kuzey Saat, müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirdiğimiz kol saati online satış faaliyetinde müşterilerimizin beklentilerini, şikâyetlerini, öneri ve memnuniyetlerini kolaylıkla iletebileceği iletişim imkânları sunar ve ekonomik beklentimiz olmadan müşterilerimizi dikkatle dinleriz. Ulusal ve uluslararası yasal şartları, mevzuat şartlarını, E-Ticaret kurallarını  dokümante edilmiş bilgilerini dikkate alarak müşteri memnuniyetini sağlamak için telafi yöntemleri uygular, müşteriye ait geribildirimleri değerlendirir ve çözüm üretiriz.

Faaliyetlerimizle ilgili müşteri şikâyetlerini en doğru şekilde algılama, tanımlama, analiz etme, yönlendirme, çözümler üretme, müşteriye sonuçlarını bildirme süreçlerini; şeffaflık, erişilebilirlik, cevap verebilirlik, objektiflik, gizlilik ve hesap verebilirlik prensipleri doğrultusunda, müşteri odaklı bir yaklaşımla değerlendirerek yönetir ve edindiğimiz bilgileri sürekli daha iyiye ulaşmak amacıyla kullanırız.

Müşterilerimizin beklentileri ve gereksinimleri doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek için müşterilerimiz ve çalışanlarımız başta olmak üzere tüm paydaşlarımızdan aldığımız geribildirimleri kullanarak ve gereken tüm kaynakları sağlayarak süreçlerimizi sürekli iyileştiririz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Kuzeysaat.com Güvenilirmi ?

  • Kuzeysaat.com İletişim

  • Kuzeysaat.com Yorum

  • Kuzeysaat.com Anlaşmalı Kargo

  • Kuzeysaat.com Garanti ve İade Şartları

Biz Neredeyiz ?