Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

lastiktv

Türkiye'nin İlk online lastik servis malzemeleri satış sitesi

lastiktv Alışveriş Sitesi

Kurulduğumuz 1998 yılından beri, yenilikçi ve yaratıcı özelliklerine uzun vadeli planlama ilkesini de katarak; en iyi ürünü en iyi hizmetle buluşturarak, geçtiğimiz 22 yılda rekor bir büyümeye imza atmış ve Türkiye lastik Sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almaktayız. 15.000 den fazla müşterimize 10.000 kaleme yaklaşan ürün çeşidini, eksiksiz hizmet anlayışı ile ulaştırmaktayız.

Sitemizde, iç lastiğin Türkiye’de kullanılan bütün ebatlarını, tüm subap çeşitlerini, forklift lastiklerinin tamamını,demir-kurşun-zinc balans ağırlıklarını, havalı el aletlerini,kar tipi ve dört mevsim binek lastiklerini,kaplamacılar için pişirme torbalarını,ön düzen,sökme takma ve balans makinalarını ve aklınızda lastik ile ilgili ne varsa herşeyi bulabileceğiniz tek adres Lastik TV.

Eğer % 100 güvenli alışveriş arıyorsanız, Usta lastikçilerin vazgeçilmez adresi olan www.lastiktv.com on yıllarca birikimin ve tecrübenin sonucu ortaya çıktı.

Türkiye’nin en uzak noktasına ürünleri en geç 3 gün içinde teslim eden Lastik Tv, siz değerli müşterilerine 300 ₺. üzerindeki alış verişlerinize kargo masrafı da yaptırmıyor.

Dönem dönem yaptığı inanılmaz kampanyalarla, Usta Lastikçilerin başvuru kitabı olan Lastik Tv, sizi web sitesine gezintiye davet ediyor.

lastiktv Alışveriş Sitesi

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
4 Taksit
5 Taksit
6 Taksit
0 Taksit
8 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Lastiktv.com Güvenilir mi?

  • Lastiktv.com İletişim

  • Lastiktv.com Yorum

  • Lastiktv.com Anlaşmalı Kargo

  • Lastiktv.com Garanti Ve İade Şartları

Biz Neredeyiz ?