Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

moodermo.com.tr

moodermo | Dermokozmetik Ürünler & Markaları

moodermo.com.tr alışveriş sitesi

Cilde sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da doğru yaklaşımlar göstermek gerekir. Cilt güzelliği ve sağlığı her dönem çözüm aranan önemli konulardan bir tanesi olmuştur. Dünyada teknolojinin ilerlemesiyle, sağlık alanındaki bilimsel gelişmelerin hızla artması, cildimize uzun sürede zarar vermeyecek, sağlığını koruyacak ve istediğimiz görüntüyü kazandıracak çözümlere ulaşılmıştır. Bunlardan biri ve en önemli olanı dermokozmetik ürünlerdir.
Dermokozmetik, cilt, vücut ve saç bakımı için kullanılan, ilaç teknikleri kullanılarak geliştirilmiş, üretilmiş ve dermatolojik klinik testlerden geçirilmiş cilt ürünleri. Dermokozmetik Ürünler, bir cilt probleminin çözümü, önlenmesi, iyileştirilmesi için, ya doğrudan ya da medikal ilaç tedavisinin beraberinde kullanılırlar. Dermokozmetik terimi genel olarak, cilt sağlığı için kullanılan, ancak hem formüllerin hazırlanma şekli, hem üretim teknikleri hem de yapılan klinik dermatolojik testlerin bilimsel özellikleri nedeni ile, klasik kozmetik ürünlerden ayrılan, ilaç gibi hazırlanan ama ilaç olmayan cilt bakım ürünleridir.

Dermokozmetik ürünler

modern teknikler ile ve ilaç titizliği ile üretilir. Formüllerin hazırlanması, üretim ve kalite kontrol teknikleri açısından ilaç üretim titizliğinde yöntemler izlenir. Bir dermokozmetik ürün kullanıma sunulmadan önce mutlak suretle farklı cilt tiplerinde test edilir. Etkinliği, yan etkileri ve uzun süreli kullanımda ortaya çıkabilecek sorunlar ile ilgili klinik, dermatolojik testlerden geçirilirler.

Moodermo Alışveriş Sitesi

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Moodermo.com.tr Güvenilir Mi?

  • Moodermo.com.tr İletişim

  • Moodermo.com.tr Yorum

  • Moodermo.com.tr Anlaşmalı Kargo

  • Moodermo.com.tr Garanti Ve İade Şartları

Biz Neredeyiz ?