Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

msngida.com

MSN Gıda ceviz | Ceviz fidanı | Ceviz | Organik ürünler

msngida.com alışveriş sitesi

Teknolojinin ve sanayileşmenin hızla gelişme gösterdiği ve buna bağlı olarak İş yapma hızının oldukça arttığı günümüz koşullarında; kişi, kurum ve kuruluşların ihtiyaç duyduğu doğru ürüne kısa sürede ulaşabilmeleri sürecinde sıkıntılar yaşanabilmektedir. Ayrıca bir ürünü üreten imalatçı firmanın da ürününü pazara sokamama ve doğru müşteriyi bulamama problemleri, firmalarımızın büyüme ve gelişme süreçlerini olumsuz yönde etkilemektedir.

Biz MSN GROUPE olarak kurumsal çözüm ortaklarımızla beraber,üretici firmalara ve ihtiyaç sahibi kişi ve kurumlara ihtiyacı olan tüm desteği veriyoruz.

MSN MAKİNE ve MSN İNŞAAT şirketlerimizle, ürünleri pazara sokup üretici ile tüketiciyi bir araya getiriyor, MSN DANIŞMANLIK şirketimizle de ihtiyaç duyulan her türlü teknik ve finansal konularda, AR-GE konusunda ve daha birçok konuda danışmanlık hizmetlerimizle müşterilerimizin her an yanında duruyoruz.
MSN GIDA şirketimiz ile de organik tarım üzerine yoğunlaşarak, bir sosyal sorumluluk üstlenerek kişilerin sağlığını korumaya yardımcı olmaktan gururluyuz. Yine bu alanda tarımsal faaliyetlerde bulunarak kendi üretimimiz olan organik tarım ürünlerini ilk elden tüketici ile buluşturmayı bir ilke olarak benimsedik.

VİZYON

MSN GROUPE olarak, toplumsal hayatın her kesimine dokunmak ve onların ihtiyacı olan ürünlere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak bize son derece mutluluk vermektedir.
İş güvenliği ve işçi sağlığını birinci planda tutarak, kaliteli, yüksek teknolojiyle üretilen ve en üst düzey güvenlik sistemlerine sahip ürünleri ihtiyaç sahipleri ile buluşturmayı prensip olarak benimsedik.

MSN GROUPE ülkemizin yarınları için ve sürdürülebilir büyüme ve kalkınma için en kaliteli ve en üst düzey hizmeti, tüm kurumsal ve profesyonel ekibimizle,toplumun her kesimine sunmaktan gurur duyar.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • msngida.com güvenilirmi ?

  • msngida.com iletişim

  • msngida.com yorumlar

  • msngida.com anlaşmalı kargo

  • msngida.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?