Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

mukanokids.com

Mukano Marka Bebek Ürünleri - Mukanokids.com

mukanokids.com alışveriş sitesi

Mukanokids; 1987 yılında bir çift tarafından Isparta’da tekstil atölyesi olarak hayata geçirilen , günümüze kadar bebek ve çocuk için gerekli olabilecek tekstil ürünleri tasarlayıp üreten aile şirketidir. Şu anki Firma sahibi olarak firmamızı daha da ileriye taşımak ve geliştirmek için Uludağ Üniversitesi Tekstil Mühendisliğini tamamlayıp; farklı bakış açılarıyla sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler sunmaktayım. Firma adı; bebeğimizin ismi MUKAN’dan esinlenerek oluşturulmuştur. Sizlere sunulan ürünlerin kendi bebeğimizde kullanılmasından sonra güvenli olduklarını düşündüğümüz marka ve ürünlerdir. Tamamı yerli olan tekstil ürünlerinin ve sağlık açısından zararsız olan anne bebek bakım ürünlerini sizlerin kullanımına sunmaktayız.

Yerli üretime destek vermek temel esaslarımız arasındadır. 1987’den beri ailemin amaçları arasında ticaretten önce müşteri istekleri doğrultusunda müşteri memnuniyeti için, kaliteli ve yerli ürün temininin devamını sağlamak için elimden geleni yapmaya çalışmaktayım.

MukanoKids, bebek sağlığını ön planda tutarak, anne-bebek ihtiyaçlarını yüzlerce marka içinden, en kaliteli pamuk ipliklerinin kullanıldığı, hakiki derilerden, doğaya saygılı hammaddelerden üretilen ve yüksek kalite standartlarıyla üretilmiş ürünleri seçmeyi, sizleri doğru ve bilinçli yönlendirmeyi hedefleyen yeni nesil anne-bebek markasıdır.

Şu anda markamız MUKANOKİDS olarak; %100 hakiki deriden ilk adım ayakkabıları, patikleri, %100 organik pamuktan üretilen amigurumi oyuncak ve akçaağaçtan olan diş kaşıyıcılı organik amigurumi çıngırakları üretmekteyiz.

El ile işlenen ürünlerin kalp gözüyle tasarlandığını düşünmekteyiz. Bu yüzden kendi üretimlerimizin kesiminden dikimine, traşlanmasından paketlenmesine kalite kontrollerinin yapılmasına kadar TAMAMEN el işi olduğunu ve de tüm bunların sevgi ile üretilmesinden büyük keyif aldığımızı bilmenizi istemekteyiz.

Bebeklerin şık görünmeleri ve rahat, yumuşak kumaşlı, bol kesim modellerle hem annelerin hem de bebeklerin rahat etmesini sağlamak ve de bebek sağlığını kesinlikle hiçe saymayacak ürünlerin olması bizim kıyafetlerimiz için temel olarak belirlediğimiz önemli standartlardır.

Anne-bebek ürünlerine dair pek çok ihtiyacınıza, bir ANNE olarak kendi gözümden kendi çocuğuma kullanabilecek titizlikle seçilmiş ürünler arasından sizin de ihtiyacınız olabileceğini düşündüğümüz ürünler için yarattığımız markamızın, ilk tercihiniz olacağına inanıyor ve bu amaçla sizler için her zaman en iyisini arıyoruz.

Umuyoruz ki; sizlerin isteklerini kalitemizden ödün vermeden dünden bugüne kadar nasıl geldiyse, daha da ileriye aynı çizgide gitmesini bir görev bilmekteyiz.

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • mukanokids.com güvenilirmi ?

  • mukanokids.com iletişim

  • mukanokids.com yorumlar

  • mukanokids.com anlaşmalı kargo

  • mukanokids.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?