Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

myminibaby.com

Myminibaby | Türkiye'nin En Güvenilir Yüzme Yardımcısı

myminibaby alışveriş sitesi

Myminibaby Türkiye’nin Ilk ve Tek Batmayan Yüzme Yardımcısı

Myminibaby yüzme yardımcısı, bundan 40 yıl önce Alman engelli yüzme eğitmenleri tarafından terapi aracı olarak dizayn edilmiş, sonrasında bebek anatomisine uyarlanmıştır. Bizim Türkiye ve Ortadoğu maceramız; 8 yıl önce kendi çocuğumuz başta olmak üzere çevremizdeki çocukların da erken yaşta bağımsız yüzme becerisi kazanması sonucunda, kendi kendini doğurarak ikonik bir ürün haline gelmesi ile başlamıştır. Günümüzde ise tamamen kullanıcı tavsiyesi ile toplumun her kesiminin imdadına yetişen, ailelerin en çok tercih ettiği yüzme yardımcısı ünvanına sahiptir.

Bugün 48 ilde ,180 satış noktasında var olan Myminibaby aynı zamanda 50.000’ni aşkın firma arasından Trendyol Star En İyi Operasyon ödülüne layık görülmüştür.

Myminibaby‘yi farklı kılan nedir derseniz? Bebekleri 8.aydan itibaren su seviyesinden 17cm yukarda ve dengede tutmakta, suyun içinde tüm kaslarını kullanmalarına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda tüm engelli dostlarımızın da kullanabildiği Myminibaby yüzme yardımcıları ile birçok Sosyal Sorumluluk Projeleri yürütülmekte olup, özel dostlarımıza ücretsiz yüzme terapileri verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • myminibaby.com güvenilirmi ?

  • myminibaby.com iletişim

  • myminibaby.com yorumlar

  • myminibaby.com anlaşmalı kargo

  • myminibaby.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?