Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

nazarboncugu.com

Türkiye'nin En Büyük Nazar Boncuğu İmalatı ve Hediyelik Mağazası

nazarboncugu.com alışveriş sitesi

Kültürel, dinsel ve coğrafi sınırları aşan bu göz simgesi sadece bir boncuktan öte anlamlar içeriyor. Medeniyetin ilk dönemlerinden bu yana varlığını sürdürüyor ve insanlığın derin ve kalıcı inançlarını yansıtıyor. Ülkemizde her doğan bebeğe nazar boncuğu maşallah takılması, açılan dükkanın kapısına mavi nazarlık asılması, evlenen çiftlerin düğünlerinde nazar boncuğu iliştirilmiş hediyeler dağıtılması hep bu eski geleneğin bugünkü yansımalarıdır.  Hepimizin yaşamında farklı bir yeri olan mavi nazar boncuğu ile ilgili takılar ve dekoratif nazar boncuğu hediye tasarımlar bu sitede
Sevdiklerinizin yıllarca anılarını süsleyecek ve onlara pozitif enerji verecek olan nazar boncuğu çeşitleri ve birbirinden güzel takılar mağazamızda hayat buluyor.
Dekoratif nazar boncuğu hediyelik büyük duvar süsü modelleri

Otantik ve modern duvar nazarlıkları ile karşınızda. Ev yada ofisiniz için dev boyutta büyük nazar boncuğu duvar süsü imalatı. El yapımı cam hediyelik nazar boncuğu çeşitleri ile güzelleşen nazarlık modelleri farklı dekoratif duvar süsü tasarımlarıyla sizleri bekliyor.  Klasik makrome nazar boncuklu hediyelik eşyanın yanı sıra füzyon cam duvar süsleri kağıt ağırlıkları ve magnetler evinize  bereket ve bolluk getirsin.
Günümüzde ise nazar boncuğu boyutları giderek büyüyor. Dev nazar boncuğu veya büyük boy nazar boncuğu imalatı konusunda uzun yıllardır üretim yapıyoruz. Firmalar, bina girişlerine veya yeni açılan şubelerine mutlaka büyük nazar boncuğu asmak istiyorlar.

Interested in selling our evil eye jewelry?

Buy and sell evil eye jewelry wall hanging home decor amulets at your local shop, online store, or as a distributor? Please register as a wholesale customer to buy evil eye jewelry wholesale. Whether your company is just starting up or has been in business for years. We are always looking for partners that are serious about selling quality silver evil eye necklaces evil eye bracelet rings and earrings designs and want to offer their customers the best. We produce all evil eye jewelry and evil eye wall hanging home decor amulets in Turkey.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • nazarboncugu.com güvenilirmi ?

  • nazarboncugu.com iletişim

  • nazarboncugu.com yorumlar

  • nazarboncugu.com anlaşmalı kargo

  • nazarboncugu.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?