Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

neosante.com

Neosante | Türkiye'nin En Sağlıklı Mağazası

neosante.com alışveriş sitesi

Sağlıklı, zinde ve kendimizden emin olduğumuzda hayatın daha iyi olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle herkesin kişisel sağlık ve zindelik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak istiyoruz. Herkesi sağlıklı yaşam, spor ve sağlıklı beslenme dünyasıyla tanıştırmak için buradayız.

Neosante olarak amacımız; insanlara ihtiyaç duydukları bilgi, araç ve ürünleri sağlayarak kişisel sağlık, spor ve fiziksel hedeflerine ulaşmalarını sağlayan bir platform sunmaktır.

Tanımı kişiden kişiye değişmekle birlikte iyi yaşam sizin için uzun yaşamak, sağlıklı, fit ve daha aktif olmak ya da vücudunuzu ihtiyacı olan iyi besinlerle takviye etmek olabilir. Amacınız her ne olursa olsun bu amaca giden yolda spor, beslenme ve sağlıklı yaşam dünyasını tüm Türkiye’ye açmak için 2001 yılından beri konusunda uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla biz buradayız.

En güvenilir markalar, en geniş ürün yelpazesi, en rekabetçi fiyatlar, kampanyalar ve avantajlı paketlerle sizlere sağlık ve fitness yolculuğunuzun her aşaması için uzman tavsiyeleri ve 22 yıllık sektör tecrübemizle sınıfının en iyisi hizmeti sağlıyoruz.

Tüm Türkiye’deki yüz binlerce perakende müşterisine hizmet vermenin yanı sıra Neosante, sektördeki pek çok güvenilir markayı da yıllardır yüksek stok adetleri ile bünyesinde barındırarak binlerce spor salonu, eczane ve perakende mağazasına ürün tedariği sağlayan Türkiye’deki en büyük besin takviyesi toptancısıdır.

Sitemiz üzerinde satışa sunulan ürünler Tarım ve Orman Bakanlığınca sporcu gıdası ve gıda takviyesi sınıfında kabul edilen ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz orijinal ve Tarım Bakanlığının mevzuatlarına uygun olarak üretilen ve/veya ithal edilen ürünlerdir. Reçete ile satılmaz, ilaç sınıfına girmezler. Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır. Satılan ürünlerin hastalık önleyici veya tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme yerine geçmez, sadece takviye edici özelliktedir. Ürün içerikleri sadece bilgi amaçlıdır; hiçbir taahhüt, iddia ya da tavsiye niteliğinde değildir. Herhangi bir sağlık probleminiz varsa veya olduğundan şüpheleniyorsanız kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • neosante.com güvenilirmi ?

  • neosante.com iletişim

  • neosante.com yorumlar

  • neosante.com anlaşmalı kargo

  • neosante.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?