Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

ofisel.com

Ofisel: Oyuncu Koltuğu & Ofis Sandalyesi & Ofis Koltuğu

ofisel.com alışveriş sitesi

Türkiye’nin Çalışma ve Oyuncu Koltuğu Üreticisi

Ofis koltuğu, yönetici koltuğu, çalışma koltuğu, refakatçi koltuğu, bar sandalyeleri, kanepeler, bekleme koltuğu, misafir koltuğu, oyuncu koltuğu gibi ürünler Ofisel markasının ürettiği en çok satılan ürün grubudur. Her bir grubun konfor seviyesi ve koltuk özellikleri kendi içerisinde özelleştirilmiştir. Özellikle ofis ve işletmeler için ürettiği koltuk türlerinin % 96’sından fazlası özelleştirilmiş şartlar göz önünde bulundurularak tasarlandı. Ürün gruplarının özelleştirilmesi dışında ayrıca ürün gruplarında kişiselleştirme seçenekleri de bulunur. Farklı boy, kilo, vücut tipi ve daha birçok özelliğe göre işlevsel ürünler tasarlanır. Böylece sadece belirli bir kesime değil her vücut tipi ve tarza uyacak konforlu ürün grupları üretilir. Şöyle ki; ofis ortamında kullanılacak yönetici koltuğu ile çalışma koltuğu hem tarz hem de özellik açısından farklılık gösterir.

Çalışma şartları bakımından aynı koltuk türü gibi olsa da bu ürünler tarz bakımından biraz daha farklı olmalıdır. Yöneticiler önemli müşterilerini ofislerinde ya da odalarında karşılar, anlaşmalarını bu yerlerde yapar. Dolayısı ile de yönetici ofisi, çalışma ortamı ve iş yeri özen gösterilmesi gereken önemli alanlardandır. Alınan ofis koltuğu her ne kadar çalışanların rahatlığını sağlasa da şirket ya da işletme itibarına da katkı sağlamalıdır. Bu yüzden de rahatlık yanında lüks ve tarz bir görünüm çalışma koltuğu için önemlidir. Ofisel markası bu gereksinimin farkında olarak ürettiği ofis koltuğu modellerinde farklı renk ve tasarımlar sunar. Böylece tek bir koltuk ile birden fazla amacı gerçekleştirmiş olur. Çok yönlü oyuncu koltuğu çeşitlerinin de konfor ve rahatlık sağlaması amacı ile Ofisel koltuk modellerinde resmi ve lüks tasarım seçenekleri sunulmuştur.

Ofisel Yönetici Koltuğu
Yönetici koltuğu çeşitleri Ofisel markasında bir hayli fazladır. Ahşap, deri, fileli ve lüks yönetici koltuğu çeşitleri vardır. Ofisinize ya da çalışma alanlarına uygun olan modelleri ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak satın alabilirsiniz. Ofisel yönetici koltuğu kategorisinde ürün model çeşitliliği 180’den fazladır. Bu koltukların kimisi daha geniş gövdeli olup ortopedik koltuk rahatlığı sağlarken kimisi de daha dar gövdeli ve minimalist olarak tasarlanmıştır.

Ofisel Kilyos Yönetici Koltuğu, Ofisel Linda Yönetici Koltuğu, Ofisel Derin Yönetici Koltuğu, Ofisel Bari Yönetici Koltuğu, Ofisel Elba Yönetici Koltuğu, Ofisel Love Yönetici Koltuğu, Ofisel Elbab Yönetici Koltuğu, Ofisel KLC Yönetici Koltuğu, Ofisel Patner Yönetici Koltuğu, Ofisel Destün Yönetici Koltuğu, Ofisel PurhaYönetici Koltuğu, Ofisel Line Yönetici Koltuğu, Ofisel Girlandos Yönetici Koltuğu, Bonus Expert Oyuncu ve Yönetici Koltuğu, Alpha yönetici Koltuğu, Bulls Yönetici Koltuğu, Ofisel Design Yönetici Koltuğu, Ofisel Molet Yönetici Koltuğu, Ofisel Konsit Yönetici Koltuğu, Ofisel Keskin Yönetici Koltuğu, Ofisel Kevser Yönetici Koltuğu, Ofisel Kino Yönetici Koltuğu, Ofisel Yönsit Yönetici Koltuğu, Ofisel Ecem Yönetici Koltuğu, Ofisel Mina Yönetici Koltuğu, Ofisel Hünkar Yönetici Koltuğu, Ofisel Cezhan Yönetici Koltuğu, Ofisel Zigana Yönetici Koltuğu, Ofisel Kümbet Yönetici Koltuğu, Ofisel Forza Yönetici Koltuğu, Ofisel Brosat Yönetici Koltuğu, Ofisel Zef Yönetici Koltuğu vb. gibi yüzlerce farklı model, renk ve tarz çeşitliliği vardır. Bu ürün gruplarının hepsinin sünger yapısı ortopedik ve yüksek kalitelidir. Dolayısı ile de zaman içerisinde çökme ya da deformeye izin vermez. Her tarzdan ofis, iş yeri ya da kurum ve kuruluşlarda kullanılabilecek sertlikte ve yumuşaklıkta uygun fiyatlı oyuncu koltuğu seçeneği sunulur.

Yönetici koltuğu dışında makam koltuğu olarak da kullanılması mümkün modeller bulunur. Bu modeller resmi ya da özel kurum ve kuruluşların itibarına yakışacak şekilde tasarlandı. Sadece tasarım olarak değil sağlık ve konfor açısından da bir o kadar gelişmiş sistemler ile donatıldı. Bu tarz mobilyada ahşap, metal ya da plastik koltuk kolları vardır. Ofisiniz için uygun konfor özelliklerine sahip stil sahibi mobilyalar için ahşap makam ve yönetici koltuğu modellerine göz atabilirsiniz. Farklı tasarımlarda; Ofisel Doruk Ahşap Makam ve Yönetici Koltuğu, Ofisel Texer Ahşap Makam ve Yönetici Koltuğu, Ofisel Ant Ahşap Makam ve Yönetici Koltuğu, Ofisel Doğuş Ahşap Yönetici Koltuğu, Ofisel Sicilya Ahşap Makam ve Yönetici Koltuğu, Ofisel Kooky Makam Koltuğu, Ofisel Prestij Makam Koltuğu gibi 20’den fazla makam ve yönetici koltuğu çeşitleri vardır.

Ofisel Business Başlıklı Yönetici Koltuğu, Ofisel Berlin Başlıklı Fileli Yönetici ve Çalışma Koltuğu, Ofisel ProV2 Başlıklı Yönetici Koltuğu, Ofisel Lego Başlıklı Yönetici Koltuğu, Ofisel Celly Fileli Yönetici Koltuğu, Ofisel ProV2 Fileli Çalışma Sandalyesi, Ofisel Şamata Fileli Yönetici Koltuğu, Ofisel Metni Fileli Yönetici Koltuğu, Ofisel Pezzey Fileli Çalışma Koltuğu, Ofisel Linda Başlıklı Yönetici Koltuğu vb. gibi modeller ise daha sade ve gösterişli olmayan ofis ve çalışma alanlarında kullanılabilir. Konforunuzdan ödün vermek istemiyorsanız ve daha düşük bütçeniz varsa bu durumda sayılan modeller işinizi görecektir. Sadece bu modeller ile sınırlı kalmayın. İşinizi görecek çok daha farklı model ve serilerde 180’den fazla çeşit ve her çeşitte farklı renk seçenekleri sunulur.

Ofisel Çalışma Koltuğu
Çalışma koltuğu, saatlerce masa başında ya da bilgisayarda çalışmak zorunda olanlar için kurtarıcıdır. Tabi bu durum çalışma koltuğu, Ofisel markasının çalışma koltuğu çeşitlerinden biriyse geçerlidir. Konforlu ve ortopedik özellikleri bulunan, kendinden ya da harici bel desteği bulunan çalışma koltuğu modelleri ile iş yeriniz birer dinlenme alanına dönüşebilir. Her biri yüksek yoğunluklu süngerden üretilen Ofisel çalışma koltuğu modelleri ile sırt ve bel ağrılarından kurtulabilirsiniz. Ayarlanabilir yükseklik ve kaliteli amortisörleri her boydan kişiye göre kullanım imkanı sağlar.

Ofisel Liza Çalışma Koltuğu, Ofisel Viva Çalışma Koltuğu, Ofisel Brosat Çalışma Koltuğu, Ofisel Forza Çalışma Koltuğu, Ofisel Mina Çalışma Koltuğu, Ofisel Kurumsal Çalışma Sandalyesi, Ofisel Parma Çalışma Sandalyesi, Ofisel Poli Çalışma Sandalyesi, Ofisel Perve Çalışma Sandalyesi, Ofisel Fileli Çalışma Sandalyesi ile her işinizi rahatlıkla halledersiniz. Ofisel Efe Fileli Çalışma Sandalyesi, Ofisel New Fileli Çalışma Koltuğu, Ofisel Prestij Çalışma Sandalyesi, Ofisel Ergon Çalışma Koltuğu, Ofisel Adop Çalışma Koltuğu, Ofisel Ceylan Çalışma Koltuğu, Ofisel Palmir Çalışma Koltuğu, Ofisel Mostan Çalışma Koltuğu, Ofisel Joying Çalışma Koltuğu, Ofisel Joy Çalışma Koltuğu siz çalışırken farkında olmadan sizi dinlendirir.

Ofisel Zidan Çalışma Koltuğu, Ofisel Astra Çalışma Koltuğu, Ofisel Alize Çalışma Koltuğu, Ofisel Pezzey Çalışma Koltuğu, Ofisel Konsit Çalışma Koltuğu, Ofisel Keskin Çalışma Koltuğu, Ofisel Lego Çalışma Koltuğu, Ofisel Kevser Çalışma Koltuğu, Ofisel Vakur Çalışma Koltuğu, Ofisel Kino Çalışma Koltuğu birçok markadan daha kaliteli ve avantajlıdır. Ofisel Yönsit Çalışma Koltuğu, Ofisel Ecem Çalışma Koltuğu, Ofisel Zef Çalışma Koltuğu, Ofisel Avantaj Çalışma Koltuğu, Ofisel Derince Çalışma Koltuğu, Ofisel Flora Çalışma Koltuğu, Ofisel Kasko Çalışma Koltuğu, Ofisel Thom Çalışma Koltuğu, Ofisel Destün Çalışma Koltuğu modelleri üreticiden en iyi fiyat garantisi sunar.

Ofisel Ela Çalışma Koltuğu, Ofisel Arom Çalışma Koltuğu, Ofisel Love Çalışma Koltuğu, Ofisel Elbab Çalışma Koltuğu, Ofisel Vasur Çalışma Koltuğu, Ofisel Konfor Çalışma Koltuğu, Ofisel Akım Çalışma Koltuğu, Ofisel Gulset Çalışma Koltuğu 2 yıl garantilidir. Sağlamlık ve dayanıklılık konusunda tereddüt yaşamanıza neden olmaz.

Ofisel Refakatçi Koltuğu
Refakatçi koltuğu özellikle hastanelerde kullanılmasına karşın ev, otel, pansiyon gibi yerlerde de kullanıma uygundur. Hastanelerde, sevdiklerine refakat eden hasta yakınlarının konforunu sağlamak hastanenin kalitesini ve vizyonunu ortaya koyar. Sevdiklerinin sağlığı için endişe eden ve saatlerce uyumayan hasta yakınlarını bir nebze olsun rahatlatıp dinlenmesini sağlayacak refakatçi koltuğu ile kurumunuzun değeri de artacaktır. Refakatçi koltuğu, sağlıkla ilgili özel ya da kamu kurum ve kuruluşları açısından önemli bir mobilyadır. İhtiyaç duyulduğunda yatak olurken uyandığınızda koltuk olarak kullanmak mümkündür. Uzun araştırmalar sonucu kaliteli ve yüksek yoğunluklu süngerden üretilen bu ürünler ile konfor üst seviyelerde yaşanır.

Ofisel Refakatçi Koltuğu Ayak Uzatmalı özelliği ve farklı renk seçenekleri ile karşınıza çıkar. Sağlık kuruluşları için toplu alım imkanınız da vardır. Ofisel Refakatçi Koltuğu ve Tv Koltuğu, çeşitli renklerde Ofisel Softing Refakatçi Koltuğu işinizi görecektir. Ofisel refakatçi koltuk çeşitleri ortopedik ve yoğun sünger yapısı sayesinde evlerde de tek kişilik kullanıma uygundur. Saatlerce Tv karşısında oturmayı sevenlerdenseniz. Oturmaktan rahatsızlık duymayacağınız ve sevdiğiniz mobilyanız olacaktır.

Ofisel Bar Sandalyeleri
Bar sandalyeleri; cafe, yeme ve içme mekanları, eğlence merkezleri, bar ve çeşitli işletmelerde oturma elemanı olarak kullanılır. Minimal şekilde tasarlanması ve az yer kaplaması işletmeler için büyük avantajdır. Bu sayede yoğun günlerde bile her müşteri için bir yeriniz olacaktır. Eğlence mekanları ya da yeme içme yerlerine stres atmak ya da eğlenmek gibi farklı dinlenme amaçları ile gidilir. Gittiğiniz bir mekanın bar sandalyesi rahatsız edici ise ortam ne kadar iyi olursa olsun gitmek istemezsiniz. Farklı mekanlar ve alternatifler ararsınız. Eğer bir işletme sahibiyseniz bu durum oldukça can sıkıcı hal alabilir. Zaman içerisinde müşteri kaybedebilirsiniz. Bu gibi olumsuzlukları önlemek ve işletmenize yeni bir soluk katmak amacı ile Ofisel bar sandalye çeşitlerini düşünebilirsiniz. Çok farklı tasarım ve renklerde, konforlu oturma elemanlarıdır. Zeminin yumuşaklığı sayesinde saatlerce bar taburesinde otursanız bile rahatsız hissetmezsiniz.

Bar sandalyelerinin birçoğunda kol desteği bulunmadığı için konfor ve rahatlığı sağlamak oldukça zordur. Ancak aldığınız ürün Ofisel bar sandalyesi ise bu konuda tereddüt etmenize gerek yok. Kol desteği olmayan modellerde bile ekstra rahatlık ve konfor sağlayacaktır.

Ofisel Bar Taburesi modelleri oldukça çeşitlidir. Kimi modeller kol desteği sağlarken kimisi de desteksiz stil sahibi modellerdir. Neredeyse her modelin 12 farklı renk seçeneği bulunur. Bu modeller ile mekanlarınıza işlevsellik ve tarz katabilirsiniz. Bunlar dışında Ofisel Turna Metal Tel Sandalye çeşitleri, Eames Kabuk Sandalye modellerini de bar sandalyesi olarak kullanabilirsiniz. Ofisel Stig Sırtlı Bar Sandalyesi, Ofisel Dora Sırtlı Bar Taburesi, Ofisel Dary Bar Sandalyesi, Ofisel Küp Bar Sandalyesi gibi ürünleri de bar sandalyesi ya da bar taburesi olarak her türlü alanda kullanıma imkan sağlar.

Ofisel Ofis Kanepeleri
Ofisel her yaşam alanında yanınızdadır. Tekli kanepe, ikili ve üçlü kanepe çeşitleri mevcuttur. Ofisel Pedro Tekli Kanepe, Ofisel Gruid Tekli Berjer, Ofisel Platino Tekli Koltuk, Ofisel Açelya Tekli Koltuk, Ofisel Bera Tekli Koltuk, Ofisel Latte Tekli Koltuk, Ofisel Sedef Tekli Koltuk vb. gibi çok fazla ürünle iç yaşam alanlarını dekore edebilirsiniz.

Ofisel Ottoman İkili koltuk, Ofisel Ferra İkili Koltuk, Ofisel Açelya İkili Koltuk, Ofisel Platino İkili Kanepe, Ofisel Setra İkili Kanepe vb gibi modellerin deri ya da kumaş döşeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz. İş yerleri ve ofislerde de kullanıma uygundur.

Daha geniş oturma alanı için üçlü kanepe koltuk modellerini seçebilirsiniz. Ofisel Kare Üçlü Koltuk, Ofisel Fasulye Üçlü Kanepe, Ofisel Setra Üçlü Koltuk vb gibi modellerin daha fazlasını Ofisel markasının sitesinden inceleyebilirsiniz. Yüksek yoğunluklu süngeri sayesinde diğer markalara göre oldukça rahat ve konforludur.

Ofisel Bekleme Koltuğu
Ofisel bekleme koltuğu modelleri ve ürün çeşitliliği çok olmakla birlikte fonksiyoneldir. Ofisel; tekli bekleme koltuğu, ikili bekleme koltuğu, üçlü bekleme koltuğu ve sehpalı bekleme koltuğu çeşitleri üretir. Ofis, iş yeri, kurum ya da kuruluşlar için almayı düşünüyorsanız kalabalık ve sirkülasyonu göz önünde bulundurarak dilediğiniz genişlikte olanı alabilirsiniz. Ofisel Porsche U Bekleme Koltuğu, Ofisel Porsche Sabit Bekleme Koltuğu gibi çok sayıda ve çeşitli renklerde tarzınıza uygun ürünler vardır. Güzellik merkezi, mağaza ve her türlü işletmelerde kullanım kolaylığı sağlar.

Ofisel Cezar İkili Bekleme Koltuğu, Ofisel King İkili Bekleme Koltuğu, Ofisel Ece P. İkili Misafir Koltuğu, Ofisel Forte İkili Bekleme Koltuğu ve Ofisel Avantaj İkili Bekleme Koltuğu vardır. Bu serilerin Ofisel Üçlü Bekleme Koltuğu seçenekleri de bulunur.

Ofisel Ergon İkili Sehpalı Bekleme Koltuğu, Ofisel King İkili Sehpalı Bekleme Koltuğu, Ofisel Ece İkili Sehpalı Bekleme Koltuğu, Ofisel Forte İkili Sehpalı Bekleme Koltuğu ile de oturma alanlarında işlevselliği yakalayabilirsiniz.

Ofisel Misafir Koltuğu
Ofisel bekleme koltuğu modellerini ya da Ofisel Fileli Form Sandalye çeşitlerini misafir koltuğu olarak kullanmak mümkündür. Ofisel misafir koltuğu modelleri, misafirlerinizi onlara yakışır şekilde ağırlamanıza yardımcı olur.

Ev, iş yeri ve hastane gibi yerlerde kullanılacak Ofisel King Üçlü Bekleme Koltuğu ya da Ofisel Cezar Üçlü Bekleme Koltuğu, Ofisel Forte Üçlü Bekleme Koltuğu, Ofisel Avantaj Üçlü Bekleme Koltuğu misafirleriniz için oldukça uygundur. Aşınmayan ve deforme olmayan kaliteli döşemesi misafirlerinizi terletmez. Onlara konforu yaşatmak için Ofisel misafir koltuğu serileri doğru tercihtir. Sadece evlerde değil iş yerlerinde ya da ofislerde öğle arası veya molalarda rahat bir uyku çekmeyi sevenlerdenseniz misafir koltuğu idealdir. Hem gelen müşteri ve misafirlerinizi ağırlarsınız hem de dinlenmek için kullanabilirsiniz.

Xprime Oyuncu Koltuğu
İş yeriniz ya da çalışma ortamınız bilgisayar ve teknolojinin ön planda olduğu bir alansa ya da eğlenceli ofis tarzı seviyorsanız mutlaka göz atmanız gereken Xprime oyuncu koltuğu modelleri vardır. Xprime markası da Ofisel gibi yüksek kalite ve konforda ürün çeşitliliğine sahiptir. Oyuncu koltuğu olarak satın alacağınız yönetici mobilyaları da işinizi görecektir. Çok farklı renk ve tarz seçeneği bulunan, 65 DNS dökme sünger kullanılan, Avrupa Standartlarında amortisörleri ile aradığınız mobilya olabilir. Xprime Titan Kumaş Oyuncu Koltuğu, Xprime Alpha Fab1 Oyuncu Koltuğu, Xprime Omega Kumaş Oyuncu Koltuğu, Xprime Cool Oyuncu Koltuğu, Xprime Titan XL Kumaş Oyuncu Koltuğu modellerini ofis koltuğu olarak kullanabilirsiniz. Konfor özellikleri bakımından yönetici koltuğunu aratmayan kaliteli ve ortopedik koltuk çeşitleridir. Yorulduğunuzda 180 dereceye kadar eğilebilen açıları sayesinde molalarınız eskisinden çok daha rahatlatıcıdır. Ayrıca bel ve boyun destekleri de çalışma esnasında her türlü iskelet ağrısını önler, kemik ve kas rahatsızlıklarını azaltır.

Tüm bunların dışında Xprime markası tarafından üretilen çeşitli oyuncu koltuğu modelleri de bulunur. 100’den fazla çeşidi olan ve kişiselleştirme seçenekleri bulunan oyuncu koltuğu serileri için de XPrime.com.tr adresinden oyuncu koltuğu seçebilirsiniz.

XPrime Oyuncu Koltuğu; Tasarım, Kalite ve Şıklık baz alınarak yüksek kalite ile donatıldı. Jenerik Markalarda kıyaslandığında gereksiz özelliklerden ziyade Oyuncuların kullanacağı ve yüksek konfor gerektiren tüm özellikleri Xprime Oyuncu Koltukları modellerin de topladık. OFİSEL olarak Oyuncu Koltuğu Modellerinde bir devrim yapan Ofisel.com; Xprime Markasını kaliteli oyuncu koltuğu talep edenler için özel olarak üretti. Xprime Oyuncu koltuğu modelleri Yüksek Kalite ve Donanıma sahip oyuncu koltuğu modelidir. Oyuncu Koltuğumuzda yüksek dolgulu 60 DNS Dökme Sünger kullanılmıştır. İşte bu çok önemli; Oyuncu Koltuğu ürünlerinde kullanılan sünger kalitesinde en jenerik markalarda dahii kullanılan 60 Dansite (DNS) Yüksekliğindeki Dökme Sünger, uzun yıllar ve kaliteli bir kullanım imkanı sağlayacaktır. King Modeli Oyuncu Koltuğunda 2D Kolçak Kullanılmaktadır. Kolçakları aşağı yukarı hareketli olup üst pedi ileri ve geri 2. hareket kabiliyetine sahiptir. Kolçaklar ayrıca üst pedi yumuşak Propilen Malzemeye sahiptir.

XPrime Oyuncu Koltuğu Modelleri özel tasarıma sahip Oyuncu koltuğu modelleridir. Xprime Oyuncu Koltuğu çeşitleri ve modelleri kalitesi itibari ile uzun ömürlü ve uzun soluklu kullanıcılar için önemlidir. Twitch, Youtube, İnstagram üzerinden bir çok profesyonel oyuncunun önerdiği marka olan XPRİME OYUNCU KOLTUĞU ürünlerine Ofisel.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. One ve King serisi Oyuncu Koltuğu Modellerine sahiptir.

Xprime Oyuncu Koltukları One ve King olmak üzere 2 seriye sahiptir. 1.80 ve üzeri boya sahip olan kullanıcıların kesinlikle XPRİME KİNG Modelini tercih etmesini önermekteyiz. Oturma alanı genişliği ve Sırt yüksekliği itibari ile size kaliteyi uygun fiyata sunan Xprime serisi, Piyasada 2.000 TL’ye alacağınız kaliteyi çok uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Xprime Oyuncu Koltuğu Modellerinde kimsede olmayan özel renk seçenekleri yer almaktadır. Ofisel Xprime Oyuncu Koltuklarında, Kırmızı, Siyah, Sarı, Mavi, Lila, Pembe, Turuncu, Yeşil, Gri ve Beyaz Renk seçenekleri yer almaktadır. Piyasadaki ve en jenerik markalarda bile en fazla 3 veya 4 renk seçeneği olurken, Ofisel Markalı Xprime Oyuncu Koltuğu Ürünlerinde 10 Farklı renk seçeneği yer almaktadır.

Xprime Oyuncu Koltuğunda Renk özgürlüğü sizi bekliyor. Xprime Marka ve Kalitesinin yanı sıra kullanım sağlanacak ortama en uygun Oyuncu Koltuğunu renk olarak seçme imkanı sağlamaktadır. Yetişkin Oyun Severlerin en çok oyuncu koltuklarında şikayet ettiği noktalar, çok fazla renk ve çizgilere sahip olması yönündeydi fakat Ofisel olarak Xprime Oyuncu Koltuk Modellerimizde hem Ortopedik kullanım hemde Yetişkin Oyuncu Koltuğu olarak daha sadece ve ağır renkler yer alan Komple Siyah Renk Oyuncu Koltuğu ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Gri Renk Oyuncu Koltuğu Modelimizde çokça tercih edilmektedir. Sizde Xprime Oyuncu Koltukları ile bel ağrılarınıza ve huzursuz koltuk rahatsızlıklarına bir son verin ve ultra konforlu Xprime Oyuncu Koltuğu Modellerimizden Satın alın. Xprime Oyuncu Koltuğu Ürün İnceleme videolarımızı ürün açıklamalarında görebilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu
Gelişen Teknoloji ve Oyun sektörü içinde Ofisel olarak Oyuncu Koltuklarında Tasarım ve Kaliteyi Sunmaktayız. Oyuncu Koltukları en yeni tasarım ve zengin çeşitlilik ile Ofisel.com ayrıcalıklarından sizlerde faydalanabilirsiniz. OYUNCU KOLTUKLARI ve Kalitesi çok önemlidir. Uzun saatler kullanım olmasından dolayı Oyuncu Koltuğu Ortopedik ve Rahatlık Sağlaması gerekmektedir. Bel destekli ve Boyun Destekli Oyuncu Koltukları Modellerimiz Ergonomik ve Konforlu bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı OFİSEL Yeni Nesil Oyuncu Koltukları Modellerimizi incelemenizi öneririz. Oyuncu Koltuklarımızın tümüne Oyuncu Koltukları Kategorisinden ulaşabilirsiniz.

OFİSEL olarak sadece ofis koltuğu veya Ofis Sandalyesi üretmekten daha büyük bir amaç ve gayemiz yer almaktadır. 10 Yılı Aşkın Geçmişimiz ve Kaliteli Referanslarımız ile büyümeye devam ediyoruz. Ofisel Türkiye Geneli Resmi Daireleri Hastaneler, Kurumlar ve Özel Konferans Salonları gibi bir çok alanda Ofis Koltukları üretimlerini yapmaktadır.

 

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • ofisel.com güvenilirmi ?

  • ofisel.com iletişim

  • ofisel.com yorumlar

  • ofisel.com anlaşmalı kargo

  • ofisel.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?