Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

ofistoner.com

Elektronik Ofis Ürünleri Tedarik Portalı.

ofistoner.com alışveriş sitesi

Erbomsan Ltd Şti 1983 yılından beri başta fotokopi makineleri olmak üzere büro makineleri , sarf malzemeleri satış ve servis konusunda hizmet vermektedir. Uzun yıllar fotokopi makinesi ithalat ve dağıtıcılığı yapan firmamız fotokopi makineleri ve yazıcılar için toner ve tüm sarf malzemeleri ithalatı gerçekleştirmektedir.

Erbomsan fotokopi makineleri ve lazer yazıcılar da kullanılmak da olan toner ve toner kartuşları yarı mamul olarak, ithalatını gerçekleştirmek de ve Avrupa standartlarında mamul haline getirip satışını gerçekleştirmektedir. Erbomsan; Makine, Sarf Malzeme, Satış Sonrası Servis ve Makine kiralama gibi dört ayrı kategoride faaliyet göstermekte olup, iş ortaklığı, iş geliştirme ve teknoloji alanındaki yeni yatırımlarıyla da gelişimini sürdürmektedir.

Uzman teknik servis ve satış ekibi sayesinde satış öncesi ve satış sonrası müşterilerimizin ihtiyacı olan doğru ürünü uygun fiyat ve şartlar ile satın almasını ve almış olduğunuz ürünün çevresek faktörler de dahil olarak en yüksek verim kullanılmasını hedefleyen Erbomsan satış sonrası hizmetleri belgelerine sahiptir.

Günümüzde, 35 yılı aşkın tecrübesi, sağlam finansal yapısı, yetkin yönetim kadrosu, geniş dağıtım kanalı ve adil ticaret anlayışı ile Erbomsan, sektörünün eski ve öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Bünyesinde barındırdığı OfisOnline markası ile tanınmış tüm E-Ticaret platformlarında hizmet veren firmamız Ofis Online kalitesini siz değerli tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • ofistoner.com güvenilirmi ?

  • ofistoner.com iletişim

  • ofistoner.com yorumlar

  • ofistoner.com anlaşmalı kargo

  • ofistoner.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?