Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

okuldunyasi.com

Okul Eğitim Araçları ve Labaratuvar Deney Malzemeleri

Okuldunyasi.com alışveriş sitesi

Biz kimiz, neler yapıyoruz, ne zaman var olduk…

01. Bilimi Seviyoruz!

TRAY, Rokim ve Anatomia markalı ürünlerimiz ile eğitim için üretiyoruz. Geleceğimiz için çalışıyor, öğretime tam destek sağlıyoruz…

Yenilab Laboratuvar ve Eğitim Gereçleri, 2009 yılında kurulmuş olup laboratuvar cihazları ile malzemeleri, analiz ve teknik kimyasallar ile okul eğitim araç ve gereçleri, okul deney malzemeleri ve anatomik ve medikal eğitim maketleri konusunda sizlere destek ve hizmet vermeyi amaçlayan bir firmadır.

Büyüyen iş hacmi ile orantılı olarak firmamız sürekli kendini geliştirmeye devam etmiştir. Buna bağlı olarak da 2014 yılının ilk çeyreğinde şahıs şirketinden limited şirketine dönüşmüştür. Ayrıca 2017 yılı itibarıyla da Kocaeli – Kartepe’ deki yeni showroom ve lojistik merkezimize taşındık. Bu sayede hizmet ve kurumsallık kalitesini daha da yükseltmiştir. 2020 yılı itibarıyla da kapalı alan depolama kapasitemiz 1000 m² ye çıkartılmıştır.

12 yılı aşkın bir süredir Okul Dünyası, öğrenci ve öğretmenlerin dünyayı bilim yoluyla keşfetmenin hazzını ve sevincini deneyimlemelerini sağladık. Velilerimize çocuklarıyla bilimle dolu zaman geçirebilecekleri öğrenme metodları için ilham veren uygulamaları deneyimlemeleri için deney araçları ve ekipmanlar sağlıyoruz.

Müşteri portföyümüz kamu ve özel sektörde eşit dağılım göstermektedir. Kamu ve özel sektör laboratuvarlarına, kalite kontrol ve AR-GE çalışmalarına destek vermekteyiz. Eğitim sektöründe ise anaokulundan üniversiteye kadar tüm ihtiyaçlara cevap vermekteyiz. Özel veya Devlet Okulları’ nın projelerine ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyoruz. Ayrıca Tasarım Beceri Atölyeleri (TBA), TÜBİTAK 4004 – 4005 – 4006 – 4007 gibi okul projeleri için akılcı ve uygun nitelikler ve yöntemler sunuyoruz. Türkiye’ deki tüm üniversitelerin BAP, TÜBİTAK, AR-GE, tez, yüksek lisans, doktora vb. projelere destek olmakta ve ihtiyaçlar doğrultusunda çalışma yapmaktayız.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Okuldunyasi.com Güvenilirmi

  • Okuldunyasi.com İletişim

  • Okuldunyasi.com yorumlar

  • Okuldunyasi.com anlaşmalı kargo

  • Okuldunyasi.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?