Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

tashoven.com

TASHOVEN®, sunduğu lezzetlerle hayatınıza değer katıyor!

tashoven.com alışveriş sitesi

Herşey ‘bahçeyi hayata katma’ fikriyle başladı!
Eskiden köylerde bir taş fırın yakılacağı zaman komşulara haber verilirdi. Zor ısınan taş fırınlar çok büyüktü ve ısınması gibi soğuması da uzun sürdüğü için birden fazla yemek pişirilebilirdi.

Hep birlikte taş fırının etrafında toplanılır, ekmekler, tandırlar, börekler yapılır ve birlikte bir yemeği paylaşmanın hazzı yaşanırdı. Odun ateşinin verdiği eşsiz lezzet, sadece yiyecekleri değil muhabbeti de etkilerdi. Aileler bir araya gelir, sohbetler edilir, yeni lezzetler tadılır, dertler paylaşılır, çözüm yolları aranır ve nice mutluluklar yaşanırdı. Bizi birbirimize bağlayan taş fırın, etrafında hepimizi toplardı.

Şimdilerde daha çok, kolay yapılan veya hazır yiyeceklere yöneliyoruz. Lezzeti ise pahalı restoranlarda servis edilen bir hizmet olarak görmeye başlıyor, bahçe yerine, sevdiklerimizle ekran karşısında ya da kapalı alanlarda vakit geçirmeyi tercih ediyoruz. Bahçeyi hayatımızdan çıkarmakla bize değer katacak sohbetleri bırakıyoruz ve hayatın lezzetlerinden uzak bir insan haline gelmeye başlıyoruz.

Artık, bahçeyi hayatımıza katmanın vakti geldi. Sevdiklerimiz ve ailemizle sofra kurup sohbet etmenin, doğanın ruhumuza da iyi geldiğini hissetmenin, sağlıklı malzemelerle yepyeni lezzetler hazırlamanın ve bunu sevdiklerinizle paylaşmanın mutluluğunu hissetme zamanı geldi.

35 yıldır ısıya dayanıklı refrakter üreten REFSAN olarak, TASHOVEN®’ı tasarlarken geleneksel taş fırınların sevgiyi ve sohbeti etrafına çektiği o anlardan ilham aldık. Sevdiklerinize kısa zamanda lezzetli yiyecekler yapabileceğiniz bir fırın yapma hayaliyle bu yola çıktık. REFSAN’ın Ar-Ge laboratuvarında yapılan onlarca üretim testinin ardından, geleneksel taş fırından daha kompakt, 500ºC’da kadar ısınabilen ve taşınabilir TASHOVEN®’ı tasarladık. Lezzet ustalarının kullanıcı deneyimleri de bize yol gösterdi ve kubbesi ile tablası 1300ºC’a dayanıklı en mükemmel taş fırınını üretmeyi başardık.

TASHOVEN®, sunduğu lezzetlerle hayatınıza değer katıyor!
TASHOVEN® varsa bahçeniz çok değerlidir, çünkü orada sevdiklerinizle farklı lezzetler tadacak ve bahçeden bambaşka bir keyif alacaksınız. İster İtalyan pizza ustası isterseniz de Antepli lahmacun ustası olabileceksiniz. Mangalda sadece et ürünleri yapabiliyorken, TASHOVEN®’da karides güveçten tandır kebabına, pirzoladan kumpire kadar birçok lezzeti pişirebileceksiniz. Kısacası TASHOVEN® ile usta bir aşçı olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 5
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • tashoven.com güvenilirmi ?

  • tashoven.com iletişim

  • tashoven.com yorumlar

  • tashoven.com anlaşmalı kargo

  • tashoven.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?