Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

tassepeti.com

Taş Sepeti Şifalı Doğal Taşlar

tassepeti.com alışveriş sitesi

Taş Sepeti®, 2012 yılında Selin ÖZTUNCAY tarafından kurulmuş Tekirdağ merkezli bir firmadır. Firma sahibi; 1987 doğumlu, evli, bir çocuk sahibi ve doğal taş uzmanıdır. Reiki  ve meditasyon uygulayıcısı olarak yurt içinde birçok etkinlik ve seminerlere katılmaktadır.

Taşları kişiye özel seçip, pozitif enerji ile tasarlayarak, değerli müşterilerine ulaştırmaktadır. Güvenli alış veriş sistemini sosyal medya ile buluşturarak, E-Ticaret sistemine taşıyan firmamız; el emeği ile kişiye, burca ve rahatsızlığa göre özel taş önerileriyle müşterilerine takı ve obje seçenekleri sunmaktadır. Gerekli durumlarda meditasyon ve bilinçaltı olumlamalarında ücretsiz destek vermektedir.

Kullanılan taşların hepsi 1.kalite olup, alındığı tarihten itibaren garanti belgelidir. Boyalı ve yapay taşlar kullanılmamaktadır. Satış sonrasında sınırsız danışmanlık ve tadilat hizmeti verilmektedir. Bu hizmeti veren Türkiye’de tek firmadır. Amacın sadece satış olmadığına inanarak çıktığı bu yolda, Güven – Sevgi – Pozitif Enerji kapsamında, müşteri memnuniyeti esaslı hizmet vermektedir.

Tüm içeriğiyle hizmetinize açılan doğal taşları kapsamlı bir şekilde ele alan www.dogaltaslar.net ve online satış sitesi olan www.tassepeti.com olarak, elit müşteri portföyünü her geçen gün genişletmektedir.

Taş Sepeti olarak, marka tescilli bir marka olduğumuzu belirtir. Bu sorumlulukla her zaman siz değerli müşterilerimize hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. Marka tescil belgesi olmayan firmaların bu ve bunun gibi yaklaşımlardan uzak olabileceğini hatırlatır, internet üzerinden alışveriş yaparken bu etkene dikkat etmenizi önemle hatırlatırız.

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • tassepeti.com güvenilirmi ?

  • tassepeti.com iletişim

  • tassepeti.com yorumlar

  • tassepeti.com anlaşmalı kargo

  • tassepeti.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?