Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

tekerleklisandalyeci.com

Tekerlekli Sandalye Fiyatları ve Modelleri | Tekerleklisandalyeci

tekerleklisandalyeci.com alışveriş sitesi

2001 yılında “Engel olma, destek ol” mottosuyla, müşterilerine dünya standartlarında ürünler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Tekerlekli Sandalyeci, geçen 20 yıllık süreçte, Türkiye’de en çok sevilen ve marka değeri en yüksek olan firma konumuna gelmiştir. Adından da anlaşıldığı gibi, tekerlekli sandalye alınacaksa mutlaka tüketicilerin aklına ilk olarak tekerlekli sandalyeci gelmektedir. Bu misyon ’unun üzerimize yüklemiş olduğu sorumluluk doğrultusunda, %99,9 müşteri memnuniyet seviyesinde, kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

2015 yılı itibari ile Avrupa kalite standartlarında hizmet veren tek firma Tekerlekli Sandayeci’dir. Geçmiş yılların vermiş olduğu tecrübeyi sürekli gelişimize katkı sağlaması doğrultusunda kullanmaktayız. Kurulduğu günden buyana 1 milyonun üzerinde engelli vatandaşımıza hizmet vermiş ve bu sürede müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmayı başarmış bir marka olmanın altında yatan temel başarı sebebi hiç şüphesiz ki, sonsuz sabırla 7×24, 25 kişilik destek ekibimizin büyük payı bulunmaktadır.

2018 Yılı itibariyle Avrupada en fazla talep toplayan şirket unvanını almakla beraber yerli ve yabancı birçok markanın Türkiye Distribütörlüğünü yıllardır olduğu gibi halen bünyesinde bulundurmaktadır.

Bir sandalye Tekerlekli Sandalyeci mağazalarında satılmadan önce uzman ekibimiz tarafından zorlu kontrollerden geçirilmektedir. Bu testlerden geçmeyi başaramayan hiçbir markanın ürününü mağazalarımızda bulundurmayarak satışını gerçekleştirmemekteyiz. Amacımız, müşterilerimizin bize duyduğu güveni zedelememek.

Tüm ekibimiz işlerini bir işten daha fazlası olarak görerek, yaptığımız işlerin insanların hayatlarına dokunduğunun farkındayız. Biliyoruz ki, bizler engelli vatandaşlarımızın, engellerini ortadan kaldırmak için ne kadar çok çalışırsak bir o kadar daha fazla hizmet sunacak hale geliriz. Bu bilinçle her engelli bireyin isteklerini, özellikle dinleyip, uzman ekiplerimizce kişiye uygun çözümler üretilmektedir.

Tekerlekli Sandalyeci, Gerek Müşterileri gerekse de çalışanları ile bir aile olmayı yıllardır sağladı ve sağlamaya devam edecek. Biz duyduğunuz güven için, her bir aile ferdîmize ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliriz.

TEKERLEKLİ SANDALYECİ

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • tekerleklisandalyeci.com güvenilirmi ?

  • tekerleklisandalyeci.com iletişim

  • tekerleklisandalyeci.com yorumlar

  • tekerleklisandalyeci.com anlaşmalı kargo

  • tekerleklisandalyeci.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?