Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

teonashop.com

Teona Parfüm | Senin Tarzın Senin Kokun

teonashop.com alışveriş sitesi

Arzu kozmetik İth. İhr. San. ve Tic. Limited Şirketi İstanbul’da koku dünyasına ilk adımlarını Teona, Barca, Graffiti ve Beyt markaları ile attı. Parfüm, kolonya ve ortam kokuları gibi ürünlerin üretimini yapmaktadır.

İlk dönemlerinde İstanbul’da kendi pazarlama ağını kuran Arzu Kozmetik, sonrasında Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ana bayilikler vererek parfüm raflarında yer almaya başlamıştır. Ayrıca dört kıtada 34 farklı ülkede bayiliklerimiz bulunmaktadır.

Sürekli yenilenmek, kendini güncellemek, AR-GE süreçleri sonuçlarında seçici davranmak, kalite çıtasını modern üretim araçları ve teknikleriyle yükseltmek, Arzu Kozmetiğin genel karakteridir.

Parfüm üretimini İstanbul ilinde bulunan tesislerinde, ISO 9001:2015 belgeleri doğrultusunda, T.C. Sağlık bakanlığından onaylı GMP (Good Manufacturing Practices / İyi Üretim Uygulamaları) yönetmeliğine göre yapan firmamız, hammaddeleri de IFRA (International Fragrance Association)’ya uyumlu firmalardan temin etmektedir.

Arzu Kozmetik ürünlerini tüketiciye sunmadan önce EU yönetmeliği doğrultusunda, akredite labaratuvarlarında test etmektedir. Her ürün Ürün kendi güvenlik dosyasına (MSDS) sahiptir. Arzu Kozmetik olarak hayvan haklarına saygı konusunda oldukça hassasız ve kesinlikle ürünlerimizi sevimli dostlarımızın üzerinde test etmemekteyiz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • teonashop.com güvenilirmi ?

  • teonashop.com iletişim

  • teonashop.com yorumlar

  • teonashop.com anlaşmalı kargo

  • teonashop.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?