Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

yenibiralisveris.com

Bugün sen de yeni bir alışveriş yap!

yenibiralisveris.com alışveriş sitesi

2016 yılında, uzman olduğu depolama ürünlerinin (ssd disk, sabit disk, veri diskleri ) satışına başlamıştır. Sadece depolama ürünlerine kanalize olan Yenibiralisveris hem bireysel hem de kurumsal müşteriler için yalnızca uygun fiyata ürün satın alabildikleri bir satış noktası olmayıp; ürün konumlandırma, kurulum, destek ve bilgi bankası hizmetleriyle de herkes tarafından ulaşılabilirdir .

İade ve Değişim
Müşterinin sipariş ettiği ürünün aksine yenibiralisveris.com dan farklı bir ürün gönderilmesi halinde 7 gün içerisinde bilgi vermek koşulu ile kargo ücreti yenibiralisveris.com tarafından karşılanmak üzere ürününüzü iade edebilirsiniz. Kargo ücretinin yenibiralisveris.com tarafından karşılanabilmesi için kargonun Yurtiçi Kargo üzerinden Anlaşma No: 559281580 ile gönderilmesi gerekmektedir.

Ürünü size gönderilen fatura nüshalarının tamamı ile göndermelisiniz. Şayet fatura şirket adına kesilmiş ise iade faturası kesip göndermeniz gerekmektedir. İade faturasındaki bilgiler ile size gönderilen faturadaki bilgiler aynı ( Ürün adeti, adı, fiyatı, KDV vs. ) olmalı ancak kargo ücreti yazılmamalıdır. Taşıma esnasında ki kontroller için fatura taşınacak ambalajın üzerinde gözükecek şekilde olmalıdır.

Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, koruma bandı çıkarılmış ürünler, pres baskı ambalajlı ürünler, cd medya, dvd medya, kartuş ve toner gibi sarf malzemeleri, her türlü kozmetik ürünleri, her türlü iç giyim ürünleri, vücutla temas eden kulak içi ve kulak üstü kulaklık gibi hijyeni ilgilendiren ürünlerle birlikte hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünlerin arıza ve ayıplı olmalarının dışında değişimi yapılamamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • yenibiralisveris.com güvenilirmi ?

  • yenibiralisveris.com iletişim

  • yenibiralisveris.com yorumlar

  • yenibiralisveris.com anlaşmalı kargo

  • yenibiralisveris.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?