Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

zumrutcarsi.com

Zümrüt Çarşı - Sultangazi - Arçelik Yetkili Satıcısı

zumrutcarsi alışveriş sitesi

1984 yılından bugüne edindiği tecrübe ile yakaladığı başarı ivmesini yukarılara taşıyan Zümrüt Çarşı kendi sektörü içinde oldukça sağlam temeller üzerine adını yazdırarak markalaşmayı başarmış bir firmadır. Bu başarısının altında sonsuz müşteri memnuniyeti, birinci sınıf destek, güler yüz ve hoşgörü ön plana çıkan en önemli unsurlardır. Zümrüt Çarşı bu unsurları ticari yaşantısında değişmez ilkeler olarak benimsemiş ve bu ilkelerden hiçbir zaman taviz vermemiştir.

Gelişen sektör ve Küreselleşmenin sonuçları olarak Zümrüt Çarşı 1995 yılında kalitesi ve ilkelerinden ödün vermeden kurumsallaşmaya gitmiş ve Zümpa Ltd. Şti.® olarak kendi sektörü içerisinde daha sağlam bir yer edinmiştir. Bu doğrultuda Zümpa Ltd. Şti.® Bulunduğu konum itibarıyla tüketicinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşitliliğini arttırarak bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak geniş ürün yelpazesi ile sahip olduğu ilkelerden ödün vermeden tüketicisinin ilk tercihi olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

ZÜMPA LTD. ŞTİ.® Yönetim Kurulu Başkanı MEHMET ALİ KICIK “İŞ HAYATIMDA KENDİME DÜSTUR EDİNDİĞİM EN ÖNEMLİ ŞEY KALİTELİ BİR HİZMET ANLAYIŞIDIR VE BEN BU İLKEM SAYESİNDE BU ŞİRKETİ KURARAK BU GÜNLERE GETİRDİM”

VİZYONUMUZ: Beyaz eşya, mobilya, ev dekorasyonu, zücaciye ve çeyiz gibi ürünlerde çeşitlerimizi artırarak Zümrüt Çarşı mağazalar zincirini kurarak daha fazla tüketiciye, layık oldukları ve özledikleri hizmeti ulaştırmaktır.

MİSYONUMUZ: Müşteri memnuniyeti ilkelerimizden ödün vermeden müşterilerimize beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunarak her zaman tercih edilen bir firma olmaktır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • zumrutcarsi.com güvenilirmi ?

  • zumrutcarsi.com iletişim

  • zumrutcarsi.com yorumlar

  • zumrutcarsi.com anlaşmalı kargo

  • zumrutcarsi.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?