Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

akgunsogutma.com

Since 1968 den bugüne... Profesyonel İklimlendirme Ürünleri

akgunsogutma alışveriş sitesi

1968 yılında Ahmet AKGÜN tarafından Akgün Ticarethanesi adı ile kurulmuş ; Türkiye’de iklimlendirme ve Soğutma sektöründe yedek parça tedariği yapan ilk firmalardan olmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar İklimlendirme sektöründe uzmanlaşmayı önemsemiştir. İthalatını gerçekleştirdiği ürünlerin , teknik özellik ve uygulama prensipleri konusunda üretici ve servis müşterilerine ar-ge desteği vermektedir.

Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru belirlemek ve ürünlerimizden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak temel hedefimizdir. Bu sayede , tüm müşterilerimizin fiyat fayda endeksini en yüksek oranda yakalamasına olanak vermek amaçlanmaktadır.

2001 yılında ikinci kuşak olan Hakan AKGÜN , şirketi AKGÜN SOĞUTMA LTD , olarak tescil ettirerek yönetimin başına geçmiştir. Bu değişiklik ile ticaret ivme kazanmış ithalat ve ürün gamında artış olmuştur.

2005 yılında Soğutma Sanayi İş Adamları derneğinde kurucu üye olarak üye olmuştur. Sektörün gelişmesi , hizmet ve ürün kalitesinin arttırılması için çeşitli komisyonlarda aktif görev alarak ortak zeminde çalışmalar gerçekleştirilmiştir.

2006 yılında Kore menşeili DAEWOO markasının üretmiş olduğu küçük seri soğutma kompresörlerinin Türkiye Distribütörlüğü görevini üstlenmiştir.

2007 yılında Çin’de çeşitli yatırımlar yaparak, bakır boru bağlantı parçaları üretimi gerçekleştiren bir fabrikaya ortak olunmuştur. Daikin Türkiye , Mitsubishi Electric , Hitachi gibi markalara yedek parça tedarikçisi olarak hizmet vermeye başladı.

2010 yılında “Turquaz Pump” markası ile Ingiltere ve Avrupa pazarı için Sütlük Tipi Soğutmalı Market Dolaplarından kullanılan ve yoğuşma suyu tahliye pompasının imalatına başlandı.

2012 yılında dünyanın en büyük markalarından olan PANASONIC Industrial’in Türkiye Resmi Distribütörlüğü görevini üstlenmiştir.

2014 yılında Dolapdere Mağazasının açılışı yapılmış ve genel merkez bu binaya taşınmıştır.

2020 yılında Çin’de başlattığımız yatırımların , Türkiye ayağı olan Kırklareli ili Babaeski ilçesinde 12.700m2 alanda Orta Yüksek Teknoloji İklimlendirme ürünleri üretmek üzere bir fabrika yatırımına başlandı. Bu sayede Ipek yolu avantajlarını kullanarak İhracat rakamlarımızı arttırmak ve ülke istihdamına katkı sağlanması amaçlanmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • akgunsogutma.com güvenilirmi ?

  • akgunsogutma.com iletişim

  • akgunsogutma.com yorumlar

  • akgunsogutma.com anlaşmalı kargo

  • akgunsogutma.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?