Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

aletisler.com

aletişler.com - elin övünsün cebin sevinsin

aletisler alışveriş sitesi

“aletisler.com” 1956 yılından bu yana ticari faaliyetini sürdüren Sezginler Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin e-ticaret satış kanalıdır.

İlk kuruluş yıllarında hırdavat, el aletleri ve nalburiye satışıyla yalnızca iç piyasada faaliyet gösterirken , 1984 yılından itibaren makine sektöründe yurtiçi ve yurtdışı bağlantılarımız ile köklü bir yer edindik.

İthalatlarımızı takım tezgahları alanında yoğunlaştırarak Foreman markasını, kaliteden ödün vermeyen Paftar Kaldırma Ekipmanlarını ve Tazana markası adı altında üretilen CNC takım tezgahlarını piyasanın beğenisine sunduk.

Son olarak da küçük makineler grubunda ki markamız Workman ile kalite/fiyat performansını en üst düzeyde tutarak piyasaya canlılık getirdik.

Sezginler Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak uzun yıllar içinde edindiğimiz bilgi birikimi ve iş ahlakı ile siz değerli müşterilerimize fiziki uzaklık ve zaman kısıtlarını ortadan kaldıracak bir yol sunmayı amaçlayarak aletisler.com’u kurduk.

Aletisler.com olarak neyi amaçlıyoruz ?

Fiyat / performans karşılaştırmasında rakipsiz ürünlerimizi inceleme kolaylığı sağlamak

İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizler için en uygun ürün seçimini, tecrübeli takım arkadaşlarımız ile birlikte yapmak

Ürün araştırmalarınızdan, ürün teminine kadar olan her aşamada sizleri bilgilendirmek

Satış sonrası serviste kaliteli ve zengin yedek parçalar ile ürünlerinizin beklenen performansını garantileyip makinenizi ilk gün ki gibi kullanmanızı, geniş parça stoğumuz ile makinenize kesintisiz servis hizmeti sağlamak
Aletisler.com olarak yetkin ve güvenilir hizmet anlayışına sahip olmakla birlikte , yaptığınız yatırımlara sahip çıkarak tüm müşterilerimizi sitemizden mutlu bir şekilde uğurlamayı hedeflemekteyiz.

Bizi ziyaret etmek isterseniz firmamız Bursa Nilüfer Ticaret Merkezi ‘nde yer almaktadır. Sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • aletisler.com güvenilirmi ?

  • aletisler.com iletişim

  • aletisler.com yorumlar

  • aletisler.com anlaşmalı kargo

  • aletisler.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?