Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

hirdavatara.com

Hırdavat, Yapı market, Otomotiv ürünleri, Hobi Ürünüleri

hirdavatara alışveriş sitesi

Firmamız 2001 yılında İstanbul’un Karaköy Perşembepazarı semtinde kurulmuş olup, 15 yılı aşkın süredir ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.
Her geçen gün artan ürün çeşidiyle, yetişmiş kadrosuyla, yükselen kalitesiyle, oluşan yeni piyasa koşullarına çabuk uyumuyla ve tabiki siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla bugünkü durumuna gelmiştir.

Firmamız kendi markası olan “LEO” adı altında geniş ürün çeşidinin yanısıra diğer seçkin dünya markalarının ürünlerini de bünyesinde bulundurmaktadır.
Bu ürün yelpazesini genişletirken kaliteden ödün vermemek, uygun fiyat ve satış politikası uygulamak, yurtiçinde her noktaya ulaşmak başlıca amacımız olmuştur.

MCM Hırdavat sizlere geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de kaliteli hizmet vermeye devam edecektir.

HIRDAVATARA.COM ; İnşaat malzemeleri, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalburihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan HIRDAVATARA.COM geniş ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan HIRDAVATARA.COM sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Ürün çeşitliliğimizden bazıları ; Bi-metal panç, pense, matkap ucu, sıcak hava tabancası, sıcak silikon tabanca, silikon mum çubuk, kargaburun, gönye çeşitleri, su terazisi, maket bıçağı, çelik cetvel, tel fırça, kalem havya, karot uç, pafta takımları, boru kesiciler, çektirme, kablo makası, pürmüz, lazerli mesafe ölçme.

 

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Biz Neredeyiz ?