Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

aloprotein.com

Aloprotein.com | Türkiye'nin Sporcu Gıdaları Merkezi

aloprotein.com alışveriş sitesi

Aloprotein.com güvenilir midir ?

Aloprotein.com 2005-2006 yılında sporcu gıdaları sektörüne adım atmış bir firmadır. Satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı dünya çapında markalar olup siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiş durumdayız.

Aloprotein.com’a üye olmak ücretli midir ?

Hayır. Sitemize üye olmak ücretsizdir.

Alopara Nedir? Nasıl Kullanılır?

Alopara, müşterilerimize sağladığımız bir bonus olan sanal bir ödüldür.Sadece Aloprotein.com’da kullanılabilir. Mağazalarımzda kullanılamaz.

-Nasıl Alopara Kazanılır?
Alopara sitemizden yaptığınız alışverişlerde aldığınız bir çok üründen, ürün altına yaptığınız yorumlardan ve firmamızın belli zamanlarda topluca yollaması ile kazanılır. 1 Aloparanın TL karşılığı o ürünün içerisindeki
Alopara değerine göre hesaplanır. Örneğin X ürününün içerisinde ”Bu ürünü 100 Alopara karşılığında satın alabilirsiniz” yazıyorsa 100 Alopara kullanarak o ürünü, ürün bedelini ödemeden satın alabilirsiniz.

-Aloparalar Silinir Mi?
Hayır Aloparalarınız hiç bir koşulda silinmez.

Satılan ürünler garantili midir?

Aloprotein.com satışını yaptığı tüm ürünlerini resmi Türkiye ithalatçılarından temin etmektedir.Bu konuda son derece hassas davranılmaktadır.

Satılan ürünlerin bandrolü var mıdır?

Türkiye Cumhuriyeti’ne ithal edilen sporcu gıdalarında ürünlerde bandrol uygulaması gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından konulan kural ve kanunlara uygun olarak ithal edilmektedir.

Sipariş verirken problem yaşıyorum ne yapmam gerekir?

Yaşadığınız tüm problemlerle ilgili olarak ‭0 (850) 241 40 00‬  numarasına bildirimde bulunabilirsiniz. Ayrıca bilgi@aloprotein.com adresine e-posta göndererek sorunu bize bildirebilirsiniz. En hızlı şekilde size geri bildirim yapılarak sorununuz çözülecektir.

Kapıda ödeme ücreti ne kadardır, sabit midir?

Aloprotein.com üzerinden vereceğiniz siparişlerde “kapıda nakit” veya “kapıda kredi kartı” ile ödeme opsiyonlarından birini seçmeniz durumunda siparişinizin üzerine 10 TL ücret yansıyacaktır.

Kargom için  kargo ücreti ödeyecek miyim?

Perakende müşterilerimiz için, Aloprotein.com üzerinden vereceğiniz 150 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti ”firmamıza” aittir. 150  TL altı siparişlerinizde 15 TL kargo ücreti yansıtılmaktadır.
Toptan ve bayilerimiz için 1000 TL ve üzeri siparişleriniz için kargo ücreti ”firmamıza” aittir. 1000 TL altı siparişlerinizde 30 TL kargo ücreti yansıtılmaktadır.

%5 havale indirimi tüm ürünler için geçerli midir?

%5’lik havale indirimi internet sitemizde satışa sunulan tüm ürünler için geçerli olup KDV dahil satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. Havale indirimli siparişinizin kargoya verilmesi için %5 indirim sonrası tutarın net (herhangi bir komisyon düşülmeden) banka hesaplarımıza havale veya EFT yolu ile gönderilmesi gerekmektedir.

Not : Ürünlerimizin satışı 18 yaşından küçüklere yasaktır.

Sepetimde Ürünler Ne Kadar Süre İle Kalır?

Aloprotein.com’dan yapacağınız alışverişlerde, kampanya yoğunluklarından dolayı, müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması için sepetleri her saat başı boşaltılır.

Sepet İndirimi Nedir?

Sepet indirimi  X TL ve üzeri siparişlerinizde ekstra olarak alabileceğiniz seçili ürünlerin indirimini kapsar. Bu seçilmiş ürünlerin indiriminden faydalanabilmek için X TL’yi aşan bir tutarda alışveriş yapmanız gerekmektedir. Sepetinizin tutarı X TL(Haftalık kampanyalara göre değişir) ve üzeri ise size seçenek olarak sunulan ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu indirim X TL ve üzeri olan alışverişinizdeki sepet ürünleri için geçerli değil yalnızca sizlere seçenek olarak sunulan ürünler için geçerlidir. Size seçenek olarak sunulan ürünleri herhangi bir kısıtlama olmadan sepetinize ekleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • aloprotein.com güvenilirmi ?

  • aloprotein.com iletişim

  • aloprotein.com yorumlar

  • aloprotein.com anlaşmalı kargo

  • aloprotein.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?