Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

protein7.com

Protein7 - Sporcu Gıdaları Mağazası

protein7.com alışveriş sitesi

2005 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, spor yapan bireylere hedefleri doğrultusunda doğru, kaliteli ve orijinal besin takviyeleri ile birlikte spor giyim ve aksesuar ürünlerini en iyi şekilde satışa sunmakta ve kullanıcılara buluşturmaktadır. Sektörün öncü firmalarından Protein7.com bir çok internet sitesi ve supplement satıcısına da ürün tedariği sağlamaktadır.

%100 koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan Protein7.com; kaliteli, hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. 2005 yılından bu yana 1 milyonu aşkın sipariş sayısı ile müşterilerin güvenini ve sevgisini kazanmıştır.

İthalatını yapmış olduğumuz ürünleri, Tarım Bakanlığının öngördüğü mevzuata uygun olarak ithal etmekteyiz. Satışını yaptığımız diğer tüm markaları ise üreticilerinden ve güvenilir ithalatçı firmalardan tedarik etmekteyiz.

Sporcu gıdaları sektöründeki deneyimimizle, Xpro Nutrition ve Phardux Nutrition markalarının üretimini Avrupa standartlarında Türkiye’de yaptırmaktayız. Kullanılan hammaddeler Avrupa’dan yüksek kalitede üretim yapan firmalardan ithal edilmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkısı bulunmamaktadır.

Satışını yaptığımız ürünler gıda takviyesi ve sporcu gıdası kategorilerinde yer alan ürünlerdir. Kesinlikle ilaç ve tıbbi ürün değildir. Reçete ile satılmaz ve doktor onayı gerektirmezler. Firmamız ilaç satışı yapmamaktadır. Bu nedenle satışını yaptığımız ürünlerin hastalıkları tedavi edici veya önleyici etkileri yoktur. Ürünler sağlıklı beslenme düzeninin yerine geçmez. Firmamızın amacı tüketiciye en doğru bilgiyi sunarak yer verilen içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Ürünlerin kullanımına yönelik tavsiye veya taahhüt içermez. İnternet sitemizde yer alan tüm logo ve patentli haklar markaların ilgili sahiplerine aittir. Yanıltıcı bulunan veya yanlış anlaşılan ibareler olması durumunda lütfen iletişim kanallarımızdan bildirimde bulununuz. İnternet sitemizdeki tüm ürünler %100 orijinal olup T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylıdır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 5
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • protein7.com güvenilirmi ?

  • protein7.com iletişim

  • protein7.com yorumlar

  • protein7.com anlaşmalı kargo

  • protein7.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?