Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

babygiz.com.tr

BEBEK VE ÇOCUK GİYİMİNDE MARKA %100 Yerli %100 El Yapımı

babygiz.com.tr alışveriş sitesi

BAYBYGİZ – “İşimiz Sanatımızdır” –

Babygiz markası ile bebek, çocuk giyim aksesuarlarının Türkiye çapında tasarım ve üretimini yapıyor, %100 yerli ve %100 El yapımı motto’su ile Türkiye’nin en çok ziyaret edilen e-ticaret sitelerinde toplam adedi 1000 lere ulaşan özel tasarım ürünlerimizin satışını gerçekleştiriyoruz. Markamızın temel misyonu “işimiz sanatımızdır” anlayışı ile müşterilerimize standartların dışında en özel en şık ve en farklı ürünleri sunabilmek.

BABYGİZ – 2012 yılından bu yana ” Farklı Çizgilerin Adı” –

Sıradan değil fark yaratan, kaliteyi şıklığı ve görselliği öne çıkaran butik ve özel tasarım ürünlerimizle 2012 yılından bu yana meleklerimiz bebeklerimizi çocuklarımızı anne ve babalarını marka patentli ürünlerimizle mutlu ediyor, her keseye ve zevke uygun tasarımlarımızla anne ve babaların ilk tercihi oluyoruz

Neden Babygiz?

Çünkü Babygizde tasarım, üretim , satış ve gönderim aynı çatı altında toplanıyor eksiksiz ve en hızlı şekilde ürünlerimiz hatasız, eksiksiz ve ekstra ücretler olmadan sizinle buluşuyor.

Çünkü Memnun Müşteriler bizim için her şeyden değerli , ürünlerimizi kullanan çocuklarımızın büyümesine yıl ve yıl tanık oluyor, bu mutluluğu sizlerle yaşıyoruz.

BabyGiz Markasının Kurucusu Neriman IŞIKLI’nın mesajı….

Babygiz isminin doğuşu, temelleri çok sağlam bir bilgi birikimi ile meslek aşkının yan yana gelmesi ile oluşmuş kaçınılmaz bir süreçti benim için. Önce İstanbul devlet opera ve balesinde bilinen tüm opera, bale ve resitallerin kostümlerinde izlerini görebileceğiniz bir emekle geçen 25 yıl;sonrasında özel bir atölyede Türk sinemasının mihenk taşları olmuş ,gişe rekorları kırmış filmlerinin kostümlerini yaratmakla geçen 10 yılın sonrasında geldi bu adım. Bu giyimi sanata dönüştürme fikriydi aslında.

Babygiz markasını yaratırken vizyonum, çok sevdiğim çocuklar için , en kalite, en özel ve en önemlisi en sağlıklı ürünler ile fark yaratacak bir iş çıkarabilmekti. Çocuklarımız eşi benzeri olmayan en değerli hazinemiz. Onları mutlu etmek, doğdukları günden itibaren her şeyin en güzelini onlar için yapabilmek adına didinir dururuz. İşte Babygiz’in amacı da küçük meleklerimizin tertemiz dünyasını onları mutlu edecek küçük dokunuş ve çizgilerle daha güzel yapabilmek. Standartlık, tek düzelik, fabrikasyon üretim Babygiz’in hamurunda olmayan özellikler, bizim hamurumuzu yenilikçilik, yaratıcılık ve dinamizm oluşturuyor. Biz yaptığımız işi bir sanat olarak görüyoruz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • babygiz.com.tr güvenilirmi ?

  • babygiz.com.tr iletişim

  • babygiz.com.tr yorumlar

  • babygiz.com.tr anlaşmalı kargo

  • babygiz.com.tr garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?