Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

tirtilkids.com

Çocukların dönüşüm yolculuğundan iyi bir okur olarak çıkması dileğiyle

tirtilkids.com alışveriş sitesi

“Güzel mi güzel bir gece, ay ışığı bir yaprağın üzerindeki küçücük bir yumurtayı aydınlatıyordu. Güneşin sımsıcak doğduğu bir pazar günü bu yumurtadan minicik bir tırtıl çıktı.”* diyerek başlar hepimizin kalbinde taht kuran Aç Tırtıl kitabı.

Tıpkı bu hikayedeki gibi yumurtadan çıkan her tırtıl büyür büyür ve ördüğü kozasından kanatlarını çırparak çıkar. Her tırtıl için özel ve biricik olan dönüşüm yolculuğu içinde zorluklar kadar sayısız güzellikler de barındırır.

Dünyaya gözlerini açtıkları andan itibaren her geçen gün yeni şeyler keşfederek kozalarından çıkmaya hazırlanan çocukların keşiflerle dolu yolculukları, onlara güvende olduklarını hissettirecek yol arkadaşları ile daha güzel bir hale gelir.

2006 yılında yolculuğuna başlayan Tırtıl Kids, Türkiye’deki çocukların doğru kitapları yol arkadaşı seçmesini sağlamayı hedefler. Henüz dünyayla tanışma döneminde olan çocukların sorularına doğru yanıtlar vermenin önem taşıdığını bilen Tırtıl Kids ekibi, çocuklara dönüşüm yolculuğunda eşlik edebilecek ve sorularına cevaplar bulmalarını sağlayacak Türkçe ve yabancı dillerdeki çocuk kitaplarını her birini alanında uzman isimlerle seçerek mağazalarında kitapların hakim olduğu bir dünya kurgusu için çalışmaya devam eder.

Vakitlerini dolu dolu geçirip aynı zamanda öğrenebilecekleri oyunları özenle seçen Tırtıl Kids ekibi, bu oyunları mağazalarda ebeveynler ile buluşturur. Hem eğitimcilerin hem ebeveynlerin odak noktasıdır. Okullara ve kurumlara kitap seçimlerinde danışmanlık hizmeti sunar ve belli periyotlarla çocukların gelişimini destekleyen atölyeler düzenler. Ekibin her üyesi, çocukken kazanılan değerinlerin onların yolculuklarını güzelleştiren detaylara dönüşeceği bilincine sahiptir.

Çocukların dönüşüm yolculuğundan iyi bir okur olarak çıkması dileğiyle…

*Aç Tırtıl, Eric Carle, Mavi Bulut Yayıncılık Çeviren: Fatih Erdoğan

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • tirtilkids.com güvenilirmi ?

  • tirtilkids.com iletişim

  • tirtilkids.com yorumlar

  • tirtilkids.com anlaşmalı kargo

  • tirtilkids.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?