Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

bianatolia.com

Anadolu’nun farklı yörelerinden özel, gurme ürünler

bianatolia.com alışveriş sitesi

Sizlerden gelen yeni ürün talepleri üzerine ürün gamımızı genişleterek, balın yanı sıra Anadolu’nun farklı yörelerinden özel, gurme ürünleri BİANATOLİA; Anadolu’nun Gurme Lezzetleri markası adı altında beğeninize sunuyoruz.

Ailemizden büyük bir teknoloji şirketinin ortağının Doğu Anadolu Bölgesine istihdam, çocukların okutulması için destek ve sosyal sorumluluk olarak kurduğu doğal bal üretimi işini geliştirmek için başladığımız proje diğer bölgelerden de katılan farklı ürünler ile büyümeye devam ediyor…

Özlediğimiz eski tatlar ile çocuklarımıza güvenle yedirebileceğimiz, hikayesi olan ürünler markamızın çıkış noktası…
Özellikle profesyonel hayata henüz atılmamış veya yeni atılmış gençlerle, onlara koçluk yaparak keyifli bir marka hikayesi oluşturduk.

Markamızın ürünlerini; aile büyüklerimizin en sevdiği lezzetlerden ve onların isimlerinden esinlenerek hazırladık. Her ürünün oluşmasında bir hikaye, anı yatıyor… İbrahim Hakkı Kazancı’nın babasından – eskilerin ünlü sanayicilerinden biri olan Hamit Hamdi Bey – Zeytinyağı, annesinden esinlenerek Fahriye Teyze’nin Çilek Reçeli, Doğu Anadolu ‘ya destek için East Anatolia, Karadeniz’e özgü Maviyemiş (Likapa) meyvesinden esinlenerek hazırlanan Hatice Anne’nin Likapa Reçeli, kendini ve kızını büyüten Fatma Abla’nın Gül Reçeli , Ayvayı çok seven teyzemizden esinlenerek hazırlanan Tülay Teyze’nin Ayva reçeli, ailenin büyüğü Nuran Hala’nın Vişne reçeli ile ürünlerimizi anılarla ve hikayelerle birleştirerek hayatlarımıza dokunanlara teşekkürlerimizi , sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz…

Yeni bir marka ile gençlere, anılara, lezzet severlerin ağız tadına hitap ederken farklı hikayeleri birleştirerek küçük dokunuşlar ve küçük adımlar ile de herkesin hayatına türlü lezzetleri katmaya çalışıyoruz….

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • bianatolia.com güvenilirmi ?

  • bianatolia.com iletişim

  • bianatolia.com yorumlar

  • bianatolia.com anlaşmalı kargo

  • bianatolia.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?