Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

koycegizbali.com

Köyceğiz Balı - Bal Fiyatları - Bal Sitesi

koycegizbali alışveriş sitesi

Köyceğiz Balı markasının hikayesi, 1970’li yıllarda bakkal bir babanın toptancılara hediye olarak götürdüğü Köyceğiz balları ile başlamış. Ballar çok beğenildiğinden bir süre sonra daha fazla talep edilmeye başlanmış. Bu talebi karşılayabilmek için toplu bal alımı ve paketleme işlemlerine girişen Muharrem Özçakır, bu süreç ile balcılık yolunda ilk adımı atmış. Balcılık yolunda atılan bu adım, Köyceğiz’de arıcılığı teşvik etmiş ve arıcılık Köyceğizliler için bir meslek haline gelmeye başlamış.

1990’lı yıllarda oğullarının da bu işe girmesiyle satış kanalları genişletilmiş ve genişleyen satış ağı, zaman içerisinde Köyceğiz’deki arıcılığı %15’lerden %60’lara kadar çıkarmış.

Üreticilere verilen alım garantisi ve desteklerle üretim günden güne artarken gezginci arıcılık teşvik edilerek ülkenin çeşitli yerlerinden değişik lezzetlerde ballar ile ürün gamı çeşitlenmiş.

Üretimdeki ve ürün çeşidindeki artışlar ile hem dolum tesisleri genişletilmiş hem de günümüzün teknolojisini yakından takip eden, balda hemen hemen bütün parametrelerde saflık analizleri yapılabilen laboratuar kurulmuştur. Bu atılımlar devam ederken bir yandan da markalaşma süreci resmi olarak başlatılmıştır. Devam eden süreçte butik hizmet veren Köyceğiz Balı mağazaları açılmış ve Köyceğiz’in kaliteli balları bu mağazalarda satılmaya başlanmıştır.

Dünyanın sayılı bal üreticileri arasında yer almak hedefi doğrultusunda 2010 yılında Almanya’ya ihracata başlanmıştır.

İnovasyon ve Ar-ge çalışmalarına son derece önem veren Köyceğiz Balı, modern ve teknolojik olmakla birlikte tüm süreçleri doğaya zarar vermeyen bir üretim anlayışı ile gerçekleştirmektedir.

Biz kooperatif sistemi ile çalışan bir aile şirketiyiz. Şuan içerisinde ikiyüz kadar arıcı ile birlikte çalışmaktayız. Arıcılarımızdan balları aldıktan sonra analize tabii tutarak uygun rapora sahip olduğuna bakıyoruz. Ardından dinlendirme tesisimizde ambalajlayarak sizlere sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • koycegizbali.com güvenilirmi ?

  • koycegizbali.com iletişim

  • koycegizbali.com yorumlar

  • koycegizbali.com anlaşmalı kargo

  • koycegizbali.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?