Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

birbiral.com

Birbiral Kaliteli ve Kolay Alışveriş Sanal Marketi

birbiral.com alışveriş sitesi

Birbiral Kolay ve Hesaplı Market

Birbiral; önceliği yerli ürünler olan birinci elden, birinci kalite, bilinçli alışveriş öneren Türkiye’nin yeni sanal market markasıdır. “birbiral” “Birinci Kalite Hizmet, Herkese aynı hizmet” vizyonu ile Türkiye’nin yenimarkası olma yolunda hızlı adımlar ile ilerlemektedir.

Birbiral:Türkiye’nin deri sektöründeki başarısını teknoloji, tasarım, yenilik ile birleştirerek marka bilinirliğini artırmak ve uluslararası alanda kendisini kabul ettirmek olarak belirlemiştir.

birbiral sanal ticaret ile alışveriş yapan sanal kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu ürünleri üretimin kaynağına inerek birinci elden alışveriş yapılmasını sağlama önceliğimizdir.

Başarının tesadüf olmadığını planlı ve programlı bir strateji ve ekip işi olduğunu kavramış olan bizler var gücümüzle çalışmakta ve zamana karşı yarışıyoruz.

Birinci elden, Birinci Kalite, Bilinçli Alışveriş

Birbiral Ahilik prensiplerinin benimsemiştir. Ticaretin birinci değerinin ahilik olduğunun bilincindedir. “Güzel Ahlaklı olmayı” daima hedef olarak belirlemiştir.
Birbiral Müşterilerine aynı hizmeti koşulsuz ve ayrımsız sunar.Tüm müşteriler özeldir ve ayrımsızdır.
Birbiral müşterilerinin bilinçli alışveriş yapmasının önemle hatırlatır. Ürün saymaya değil ihtiyaçlara cevap vermeye odaklanır.
Birbiral mağazasında öncelikle yerli ürünler ve yerli markalara yer verir. Yerli ürünlerin tercih edilmesi için sürekli çalışma içinde olur
Birbiral alternatif ürünleri sizler için arar, analiz eder, ekonomik ve sosyal faydası tüm tarafların memnun olacağı bir çözümü sizlere sunar.
Birbiral birinci elden ürünleri satmak için üretimin kaynağına iner üretici ve tüketiciyi korumak için Birbiral.com’u müşterilerinin hizmetine sunar.
Birbiral uluslar arası ve ulusal ticaret kanunlarına , mesafeli satış sözleşmesi hükümlerine uygun bir sanal mağazadır
Birbiral orjinal ve gerçek ürünler ile yapılmış ve özgün olarak tasarlanmış ürünleri satışa sunar.
Birbiral kendisi için minumum kar, müşterileri için maksimum fayda sağlar.
Birbiral yeni fikirler ve pratik çözümler üretir. Yeni ve yaratıcı tüm fikirleri hayata geçirecek yenilikçi politika izler.
Birbiral Çevre ve doğaya uyumlu ürünler üretir ve tüketiciye sunar.
Birbiral İnsan sağlığı ve mutluluğunu pekiştirecek doğallıkta ve özgünlükte ürünler üretir.
Değerli olan saygın olandır. Saygınlık Güven, yenilik, kalite, hizmet gibi kavramların içini doldurmak ile uzun sürede elde edilecek bir kavramdır.

Yenilikçi Özgün Tasarım ile hayat tarzınıza değer katacak Birbiral ürünleri

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Trend Etiket anlaşmalı kargo firması Sürat Kargodur. Trend Etiket tarafından birbiral.com sanal marketinden satışa sunulan tüm ürünler 50 TL üstü ücretsiz kargo ile Alıcılara ulaştırılacaktır.

Siparişi verdiğiniz an mail ile alıcılara sipariş bilgileri iletilir. Önce sipariş onayı, ürün hazırlık aşaması, kargo bilgileri mail ile alıcılara iletilir. En geç 24 Saat içerisinde kargoya verilen sipariş kargo bilgileri bir mail ile detaylı olarak alıcılara iletilir. Alıcılar ilgili kargo bilgileri ile kargo firmasının web adresinden kargo detaylarını öğrenebilirler.

Alıcılar tarafından siparişi verilen ürünler Sürat Kargo ile güvenli ve orjinal hali ile Alıcılara ulaştırılacaktır. Kargo teslimi anında Alıcılar ilgili kargoyu inceleyecek ve kargonun taraflarına ürünlerin orjinal hali ile teslim edildiğini kontrol edeceklerdir.
ürünlerde olası sorunların çıkması durumunda ürün Aras Kargo ile iade ediilmelidir. Alıcılar Mesafeli Satış Sözleşmesinde belirtilen tüm haklarını kullanma konusunda tüm kolaylıklar kendilerine gösterilecektir.

Bilinçli Alışveriş için birbiral.com daima üzerine düşen sorumluluğun bilincindedir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • birbiral.com güvenilirmi ?

  • birbiral.com iletişim

  • birbiral.com yorumlar

  • birbiral.com anlaşmalı kargo

  • birbiral.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?