Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

koyuncuoglumarket.com

Koyuncuoğlu Yapı Market | Aradığınız Her Şey Bu Çatı Altında

koyuncuoglumarket.com alışveriş sitesi

Küresel gelişmelere paralel çizgide gelişim gösteren perakende sektörü; bugün işlem hacmi, büyüklüğü, yarattığı katma değer ve yeni istihdam alanı yaratma gücü ile lokomotif sektörlerden birisidir.

Bu bakış açısı ile perakende sektörünün gelişmiş ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de gelenekselden organize yapıya doğru yol alan hızlı bir değişim ve dönüşüm sürecine girmiş olması son derece önemlidir. Türkiye perakende sektöründe son çeyrek asırda yerini alan perakendeci marketler; çok önemli bir yer edinmeye ve adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır.

Ülkemizde yapı market sektörü için ciddi bir potansiyel görülmesi ve yapı market müşterilerinin sayısının her geçen gün artmasından dolayı KOYUNCUOĞLU YAPI MARKET KOYUNCUOĞLU ŞİRKETLER TOPLULUĞU’nun bir kuruluşu olarak bu trendi yakından takip ederek 2011 yılından itibaren perakende sektörüne Bodrum’da başlamıştır. Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden olan Bodrum ve çevresinde yıllardır var olan ahşap tecrübesini yapı market kültürüyle bütünleştirerek, 2005’ten bu yana, KOYUNCUOĞLU İNŞAAT MARKET olarak ithal ve yerli kereste, Sunta, MDF, OSB, Plywood, demir hadde ve profil vb. inşaat malzemelerinin toptan ve perakende satışını sağlayan ve 2011 yılına kadar Yapı Malzemeleri toptancısı olarak faaliyet gösteren KOYUNCUOĞLU İNŞAAT MARKET hem alt bayiilere hem de büyük inşaat projelerine hizmet vererek Bodrum’da gerçek bir marka olmuştur.

KOYUNCUOĞLU İNŞAAT MARKET 2011 yılından itibaren perakende yapı sektöründeki hem ulusal hemde uluslararası değişiklikleri izleyerek yeni konseptini oluşturmuş KOYUNCUOĞLU YAPI MARKET adını alarak seramik, vitrifiye, tesisat, boya, hırdavat, elektrik, aydınlatma ev gereçleri, iç dekorasyon ve bahçe ürünlerinin yanında kum çimento, tuğla, gazbeton vb kaba inşaat ürünlerinin bulunduğu yaklaşık 35.000 çeşit ürünü ile hizmetine Bodrum’da devam etmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • koyuncuoglumarket.com güvenilirmi ?

  • koyuncuoglumarket.com iletişim

  • koyuncuoglumarket.com yorumlar

  • koyuncuoglumarket.com anlaşmalı kargo

  • koyuncuoglumarket.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?